top of page
  • Фото автораFashion magazine

MY.ORGANICS. Вишуканий догляд за волоссям «Мрії не повинні залишатись таємним бажанням»

Італійський бренд MY.ORGANICS. Вишуканий догляд за волоссям 

«Мрії не повинні залишатись таємним бажанням»


Подорож братів Льєворе почалася в 1967 році з відкриття першого історичного сімейного салону в Карре, поблизу Віченци. Пристрасть до догляду за волоссям і прагнення перевернути традиційні канони перукарського мистецтва стали відправною точкою десятирічної історії успіху.

 

Сьогодні жіночий журнал BOMOND VIP прямує на зустріч з брендом найвищих стандартів якості та прекрасною філософією цінностей!

 

засновники MY.ORGANICS

“Після років інтенсивної діяльності в сфері догляду за волоссям і після вдосконалення наших інтересів у сфері сталого розвитку, наша інтуїція була в тому, що благополуччя людини можна досягти, лише підійшовши до вивчення більш натуральних продуктів, перетворилася на реальний проект. Так почалося дослідження продуктів, розроблених з додаванням сертифікованих органічних інгредієнтів, що виключають нафтохімічні речовини, які є потенційно шкідливими для здоров'я.”

 

Завдяки сімейному підходу, відданості справі та досвіду, набутому роками, продукція MY.ORGANICS складається з органічних інгредієнтів.


MY.ORGANICS

MY.ORGANICS - результат італійської якості та історія про вишукану візуальну ідентичність. Розкажіть, якою є філософія бренду, його цінності?


Не тільки візуальну. MY.ORGANICS - про традиційні цінності в перукарській майстерності, філософія безпеки для клієнта та майстра, яка відгукується у відсутності “небезпечничних” речовин, таких як сульфати, парабени в шампунях, аміак у фарбі, та силікони у стайлінгу. Сульфати являються нейтральними для волосся, вони не впливають на структуру та не можуть пошкодити його. Відсутність сульфатів у шампунях - це про захист зовнішнього середовища, ми інвестуємо багато фінансів та уваги в рибацьку організацію OGYRE, яка виловлює пластик з океанів.


Бренд гордий складом продуктів та пише його не на задній стороні пляшки, а спереду так як ми хочемо щоб наші клієнти бачили рівень піклування про них, який можна побачити саме у складі продуктів. Кожен продукт багатий ефірними оліями, які являються єдиним компонентом, що може проникати глибоко в шкіру. База кожного  шампуню індивідуальна та створюється з нуля і тестується найкращими інститутами Італії, які повертають нам розширений звіт по кожному семплу, що ми надсилаємо на тестування. Очевидно, що даний процес проходить без участі у цьому тварин.


MY.ORGANICS

MY.ORGANICS - це професіоналізм у роботі, піклування про майстра та клієнта, робота без шкоди нашій планеті.

 

• Ми живемо у час, коли питання екологічних проблем планети є дуже масштабним. Ми знаємо про неймовірну любов компанії до океанів. Яким був цей свідомий вибір?


Від першого кришталево чистого вдиху до прекрасних бар’єрних рифів, у яких живуть тисячі й тисячі різноманітних і унікальних видів, океан є ключовим елементом, необхідним для того, щоб ми залишалися живими. Кисень, яким ми дихаємо, вода, яку ми п'ємо, їжа, яку ми їмо, без океану їх просто не існувало б. На жаль, протягом останнього тисячоліття людям не вдалося зберегти стосунки з цим життєво важливим елементом.


Ми сприймали його дружбу як належне, ставилися до його потужних вод як до смітника для наших токсичних відходів і нехтували його потребою в обслуговуванні та догляді. І все ж, океан продовжує давати нам достаток і енергію, щоб продовжувати рух. Морське сміття накопичується, порушуючи баланс дорогоцінної екосистеми та викликаючи безпрецедентні зміни в нашому домі: на Землі.


Тому ми вибрали нашого посередника між океанами і нами. Ним стала рибацька організація OGYRE, яка купляє у рибаків по всій поверхні земної кулі сміття, яке вони виловили разом з рибою у сітках.

 

• Нашу увагу привернула найзеленіша лінійка за всю історію! Якою є шедевральна особливість MY. PURE?


Я б назвав MY. PURE флагманом у догляді за волоссям та шкірою голови. Це лінія, у якій до 98.7% натуральних продуктів. У лінії всього 5 продуктів, але вони настільки чисті у своїй структурі, що навіть мають харчовий сертифікат AIAB, який в принципі дається лише харчовим продуктам.


І це наша гордість, що ми створили лінію для догляду яка має сертифікат подібного рівня. Чесно зізнаюсь я куштував 1 з продуктів на смак, і був здивований, так як смак нагадував коровʼяче масло з розмарином.

 

MY.ORGANICS

• Серед океану неймовірних засобів, які представлені брендом MY.ORGANICS який засіб є найулюбленішим серед поціновувачів beauty індустрії? Та особисто Вашим улюбленим?


Якщо брати до уваги погляди тих, хто приходить на семінари то напевно улюбленою лінією серед майстрів є зволожуюча лінія для догляду за волоссям. Так як запах, та результат після неї просто вражають. В Україні в більшості дуже жорстка вода і зволоження волосся в наших умовах грає дуже важливу роль. Солодкий Фунхель та Алое  у шампуні делікатно зволожують шкіру голови та волосся, піноутворюючі частинки Содіуму делікатно очищують шкіру від забруднень, а кондиціонер з йогуртом максимально піклується та зволожує довжину, нівелюючи якість води.

MY.ORGANICS

Моїм незмінним фаворитом є ущільнююча лінія, так як я дуже довгий час викладав укладки і немає кращої лінії перед укладкою за ущільнюючу. Ефірна олія Лимону та апельсину в шампуні та масці приводять шкіру в тонус, готуючи її до подальшої укладки. Чудесний свіжий аромат дає енергію на весь день як клієнту так і майстру. Кондиціонер з манго та розою піклується по кінчики, даючи їм щільність та силу тримати укладку день, а може і два.

 


• Надзвичайно приємним відкриттям стали і лінії бренду, присвячені догляду за тілом та шкірою, а також продукти для дому! Розкажіть, будь ласка, про дані колекції.


Що стосується ліній для догляду за шкірою, то є сенс сказати про гель для душу і лосьйон для тіла з Канабісом та Олією ши. Вони делікатно очищують та піклуються про шкіру, мають актибактеріальний вплив на неї від душу до душу.


Також обожнюваною є серія парфумів з табаком та удом. Нішевий шлейф, які вони дають тримається на одязі просто днями. Та будьте обережні, бо той аромат може переходити на людей, які сидять поруч з вами, так як він тягнеться та може всмоктуватись в одяг тих, до кого ви доторкнетесь.

 

 

MY.ORGANICS

 

L’Italia è sinonimo indiscusso di un’eleganza che ci viene riconosciuta a livello mondiale.

MY.ORGANICS, in quanto azienda italiana, fin da subito ha voluto rivolgersi ad un target di clienti interessati agli altissimi standard di qualità e di ricercatezza che solo il Made in Italy comunica al mondo.




コメント


bottom of page