top of page
  • Фото автораFashion magazine

VICTORIA BELEY. Український бренд одягу«Мода, створена з любов‘ю»

Сьогодні для редакції жіночого журналу BOMOND VIP особливий день. Адже головна роль нової статті присвячена українському бренду VICTORIA BELEY та розкішній засновниці пані Вікторії Белей.


Вікторія Белей

«Мене надихають жінки. Ось ця невловима розкіш, впевненість яка розквітає у погляді, рухах, подачі себе. Мені подобається бачити як речі закохують у себе і дарують прекрасним леді непохитну віру у себе. Як, обираючи сукню, жінка сяє та випромінює любов, відчуває себе особливою, ладна підкорити світ».

Заснований у 2016 році, fashion дизайнером, стилістом, пані Вікторією бренд рішуче зайняв п‘єдестал серед поціновувачів моди та підкорив серця жінок у різних куточках планети. Потужною хвилею прекрасних колекцій бренд VICTORIA BELEY закохав у себе і чарівних селебріті, водночас подарувавши можливість відчувати себе зіркою кожній жінці.


Безумовно висока якість пошиття, шалена любов до справи, увага до деталей, вибір завжди високоякісних тканин, уміння відчувати моду та трендові шлейфи, VICTORIA BELEY - це мова вишуканого стилю та поколінь, Ваша відверта розмова з собою, вибір бути собою справжньою, щасливою щодня.Ми живемо у час, коли обставини навколо та шалений ритм інколи збивають з ніг. Та бренд VICTORIA BELEY стане Вашим орієнтиром, світлом, емоціями і бездоганним діамантом, який вартий уваги, адже говорить про Вас мовою моди.


«Подивіться на себе Ви побачите неповторну особистість. Подякуйте собі, цінуйте себе та впевнено крокуйте до найбажаніших мрій!», - Вікторія Белей.

Автор. Олена Любченко

Comments


bottom of page