top of page
  • Фото автораFashion magazine

стиль "old money"...естетика розкоші

Уже декілька сезонів у всіх на устах стиль "old money"...естетика розкоші. І з часом він не просто утримує свої позиції, а стає ще популярнішим, плавно перетворюючись на сталу класику. Пропонуємо розібратися, у чому ж секрет його актуальності.     Стиль оld money, яким ми знаємо його сьогодні, сформувався у XX столітті – він допомагав спадкоємцям заможних сімей показати мовчазну перевагу. Вони не бачили сенсу хизуватися багатством, тому дозволяли собі зручний одяг з дорогих тканин.     Характерні риси та принципи old money.


     Естетика цього стилю протиставляється fast fashion, або швидкій моді. 


Головні риси old money  - стриманість, комфорт, елегантність.  При цьому важливо, щоб образи не були із посиланням на офісний стиль.

     Одна з головних характеристик - недбалість.  Спадкоємці багатих сімей показують усім виглядом, що їм нема куди поспішати і нічого доводити.  Вони самодостатні та впевнені у собі.


Old Money не допускає загравань з оверсайз-одягом, глибокими декольте та дивними вирізами, кроп-топами, речами з паєтками – хоча часом є винятки.  Усі елементи образу в цьому стилі лаконічні, але добротні.  Блуза неодмінно буде виготовлена з атласу або ліоцелла, піджак і штани - з вовни або костюмної тканини.     Аксесуари також акуратні, навіть у чомусь непомітні.  Любителі естетики оld money віддають перевагу сумкам без надмірностей, мінімалістичним прикрасам, капелюшкам, хусткам, окулярам в нейтральній або черепаховій оправі, рукавичкам.  Їхня палітра теж приглушена.     Навіть спортивні луки можна зібрати в естетиці old money.  Візьміть велосипедки замість трико, замініть кроп-топ або майку на футболку-поло, доповніть образ спідницею-теніскою - і вийде чудовий костюм для відпочинку на корті або у гольф-клубі.     Створюємо образ у стилі old money.


     Поговоримо про найцікавіше... Радимо надати перевагу якісним і дорогим одиницям. Вони Вам точно прослужать далеко не один рік.


     Підбирайте елементи одягу ніжних кольорів – від айворі до коричневого.  Бажаєте чогось цікавішого? Тоді розбавляйте образи глибоким синім та зеленим, а також пастельними варіантами смарагдового, жовтого, червоного.     Щодо тканин, надайте перевагу твіду, шовку, бавовні.  Вибираючи принти, зверніть увагу на класичні на кшталт дрібної «гусячої лапки», клітинки.  Не оминайте і речі в тонку вертикальну смужку.


     Осінній гардероб у стилі old money.


     Радимо придбати:

     • мінімалістичне пальто, бажано - вовняне, стриманої кольорової гами : бежеве, сіре, бордове, шоколадне, чорне;

     • штани палаццо - вічна класика, чудово гармонує з тренчем, пальто, курткою;

     • біла сорочка - не супер оверзайзна, вільного крою;

     • чоботи -  найдоречніше - у жокейському стилі, на підборах, із довгим носком.

Автор: Дар'я Черевкоコメント


bottom of page