top of page

ТЕТЯНА ЗАДЕРЕЙКО. ТІЛЕСНИЙ ПРОВІДНИК-ІГРОПРАКТИК ПРО ЦІННОСТІ, ВНУТРІШНЮ СИЛУ ЖІНОК І ГАРМОНІЮ

Фото автора: BOMOND VIP fashion magazineBOMOND VIP fashion magazine

«Найбільше я радію, коли жінки повертаються до себе справжніх.»


Напередодні 8 березня героїнею проєкту «Жінка сучасності» стала чарівна Тетяна Задерейко. За чашкою кави ми говорили про чесність і цінності, психологію і психосоматику, про слідування справжнім бажанням і про те, як зберегти рівновагу у складні моменти. Леді сучасності на сторінках журналу BOMOND VIP fashion прикрашає DIGITAL COVER, як символ жіночності, що ладна розквітати поза часом.



Пані Тетяно, нашу розмову я хочу розпочати зі слів вдячності за те, як ви надихаєте у власній справі. Мені так сподобалось, як ви до власного ефектного відео написали: «Та скинь ти з себе той рушник». Віра у себе - безцінна. Яким став ваш особистий початок шляху до чесності з собою?


Мій шлях до чесності з собою був поступовим і не стався за одну ніч. Мені б хотілося сказати, що він був легким, але це не так (посміхається Тетяна)

Це був довгий процес, сповнений помилок,

випробувань і невдач, які допомогли мені зрозуміти, наскільки важливо слухати не тільки свій розум, а й серце.

Чесність одна з моїх найголовніших цінностей. Це не лише про те, щоб бути правдивою з іншими, ай про вміння бути щирою із собою, визнавати свої справжні бажання, потреби й навіть слабкості.



Чи памʼятаєте, як у дитинстві, коли ви йшли за своїм бажанням, відчували радість і свободу? А тепер згадайте, коли не могли цього зробити. Це було зовсім інше — внутрішня напруга, ніби щось стискало вас зсередини. Ми виросли з уроками, які привчали нас бути «зручними». Чекати, терпіти, мовчати - здавалося б, дрібниці, але саме вони навчили нас приглушувати свої справжні бажання.

Коли я тільки почала цікавитися, а потім вже професійно вивчати психосоматику, психологію, звертаючи увагу на своє тіло, я помітила, як чітко воно сигналізує про те, що я роблю не в злагоді зі своїми бажаннями. Відчуття напруги, дискомфорту

- усе це стало для мене маркером, який показував, що я віддаляюся від себе.



3 часом я зрозуміла, що цінність кожної людини не залежить від думки інших.


Коли я почала слухати себе й обирати те, що важливо саме для мене, моє оточення почало змінюватися. Люди, які по-справжньому цінують мене такою, якою я є, залишалися поруч. А ті, хто не міг прийняти мої вибори чи мої межі, йшли з мого життя. І це звільнило простір для нових можливостей, нових людей і нового досвіду.

Навіть зараз, коли я стою перед вибором, я ставлю собі запитання: «Як би я діяла, якби по-справжньому любила себе?» І це питання допомагає мені бути чесною з собою та слідувати своїм справжнім бажанням.



Ви є авторкою гри «Енергія Здоровʼя». Розкажіть, будь ласка, більше про неї.


Коли мене запросили створити гру «Енергія здоровʼя - гармонія душі та тіла», я зрозуміла, що це чудова можливість допомогти людям заглянути в себе і зрозуміти, чому в їхньому житті виникають труднощі, які можуть позначатися на здоровʼї. Я хочу, щоб більше людей не знали, що таке хвороба, щоб вони могли пізнати себе, зрозуміти, що саме в їхньому житті викликає дисбаланс, і вчасно

виявили причини, що призводять до хвороб.

Для мене це важливо, тому що я вірю, що справжнє здоровʼя починається з внутрішньої гармонії.



Коли люди здорові, вони щасливі. А чим більше щасливих людей, тим краще всім. Щастя не лише про фізичне здоровʼя, а й про те, як ми відчуваємо себе всередині, як налаштовані на себе і світ.


Гра включає дихальні практики, медитації та завдання на саморефлексію, щоб допомогти заспокоїти розум, позбутися стресу і побачити, які внутрішні конфлікти чи емоційні блоки можуть заважати здоров'ю. Результат завжди залежить від того, наскільки кожен готовий працювати над собою. Гра -це потужний інструмент, але справжні зміни починаються, коли ми готові діяти і втілювати отримані знання в реальність.

Я, як провідник, прагну провести людей до внутрішнього балансу, адже коли людина в гармонії з собою, її життя розквітає.


Відновити цілісність і внутрішню опору - місія, яка заслуговує поваги. Який момент у досвіді допомоги жінкам був для вас найщасливішим?


Найбільше я радію, коли жінки повертаються до себе справжніх. Вони приходять у пошуках відповідей, іноді розгублені, іноді втомлені... А потім я бачу, як їхні очі світлішають, як вони починають чути себе. І тоді звучать ті самі слова, які гріють душу:

«Я знову почала танцювати, відчувати своє тіло...»

«Я здійснила свою мрію — пішла навчатися! Довго боялася, сумнівалася, а тепер точно знаю: у мене все вийде!»

«Я не вірила, що гра може настільки змінити мене...

Але я зрозуміла, що хочу і куди йти далі!»

Одна жінка, яка чекає на малюка, після спільної медитації сказала мені: «Я вперше так чітко відчула контакт зі своєю дитиною... Це щось неймовірне!»



Ці моменти для мене безцінні. Я не поділяю жінок на слабких чи сильних — у кожній із них є внутрішня сила. Просто іноді її потрібно відкрити заново. І коли це стається, їхні очі світяться так, що неможливо не радіти разом із ними.


Ви так ніжно і по-жіночому красиво уособлюєте грані сучасної жінки. У власній справі і ролі матусі. Яким є ваш секрет рівноваги?


Секретів немає, але є декілька правил, які я взяла у своє життя.

Перше - що б не відбувалося, я повинна приділити час собі.

Друге - делегувати те, що можу.

Третє - дозволити собі не контролювати все.

Навіть, коли поруч є близькі, які піклуються про мене, внутрішню рівновагу можу підтримати тільки я сама. Іноді достатньо кількох хвилин тиші, чашки кави, йоги чи медитації.

Головне - не забувати про себе. Саме це дає силу, спокій і можливість бути жінкою, яка любить, віддає, підтримує і залишається собою.


Життя - це тандем чорного, білого і ще сотень різних відтінків. І певно у кожної з нас бувають моменти, коли буквально все йде не по плану. Яку б практику ви порадили, яка підтримає, допоможе відчути себе?


Кожна жінка унікальна, і немає єдиної практики, яка підходила б усім. Але з власного досвіду скажу: найголовніше - бути добрими до себе.



У складні моменти зупиніться, зробіть глибокий вдих, видих і запитайте себе:

Що я зараз відчуваю?

Що мене так зачепило?

Чи можу я це змінити?

Як я можу підтримати себе прямо зараз?

Якщо відповіді приходять - добре. Якщо ні, дозвольте собі не знати. Дайте собі час.

Спостерігайте, що відбувається.

Тіло теж підказує: інколи потрібно рухатися, пройтися, потягнутися, а інколи, навпаки, зупинитися, загорнутися в пледі просто побути в тиші. Дозвольте собі це.


Допомагає вода - тепла ванна, душ чи просто склянка води, медитація, йога, дихання. Це завжди повертає до відчуття стабільності. Якщо зовсім не знаєте, що робити - робіть хоч щось. Створіть свій

ресурсний список, у який завжди можна заглянути, щоб зрозуміти, що вам допоможе.


Навіть маленькі дії запускають зміни у стані. І найголовніше — нагадати собі: я вже справлялася раніше, справлюся і цього разу.

А якщо самостійно впоратися не виходить, важливо не залишатися наодинці зі своїм станом і звернутися до спеціаліста. Турбота про себе — це не слабкість, а сила.


Я гадаю, практично всі ми зрозуміли, що ідеальний момент так і не настане. Якби зараз вас могла почути кожна жінка, наче за розмовою за чашкою кави, яке б натхненне послання ви хотіли залишити?


Мила, ніжна, сильна жінко...

Скільки разів тобі казали, якою тобі бути? Як відчувати, про що мріяти, що обирати?

Але тільки ти знаєш, що для тебе правильно. Тільки ти чуєш свої справжні бажання.



Ти маєш право не погоджуватися. Маєш право відмовитися від чужих очікувань. Маєш право будувати своє життя так, як відчуваєш ти.

Не віддавай свою силу в чужі руки. Вона твоя. Вона в тобі.

Дозволь собі бути собою — без страху і сумнівів, без потреби щось доводити.

Довірся собі.

Стань тією жінкою, про яку ти завжди мріяла. Ти можеш більше, ніж ти думаєш.


Жіноче коло підтримки. Telegram-канал




BOMOND VIP fashion.png
images (3).png
  • Instagram

Жіночий журнал вашої fashion естетики, українських брендів, мистецтва поза часом.

bottom of page