top of page
  • Фото автораFashion magazine

Терапія стосунків. Психолог Любов Велика ексклюзивно для журналу BOMOND VIP

Психолог Любов Велика: «Терапія стосунків - це головна тема, з якою я працюю як психолог, спостерігаючи за собою та суспільством понад 20 років у пошуках істини. Де знаходиться саме той ключик до гармонійного та щасливого життя?»


  На сьогоднішній день я чітко розумію, що чим би людина не займалася, стосунки займають найголовнішу роль у житті, особливо коли мова йде про стосунки із самим собою. Адже саме у таких відносинах я можу пройти свій власний шлях і зробити кроки назустріч бажаному.


Саме в стосунках людина стає свідомою. Саме в стосунках людина впізнає себе. Саме в стосунках ми відображаємо один одного.

  І головне, важливо зрозуміти , що починати потрібно з себе. Відносини із собою, зі своїм тілом, розумом, та відчуттями. І саме те як ми ставимося до себе, у відповідь весь світ буде це відображати.


 психолог Любов Велика


    Але поки людина росте на її самосвідомість впливає оточуюче суспільство, батьки, школа, друзі, країна і тому інше. І саме ззовні народжується ставлення до себе.


    І тому, коли ми дорослішаємо та дійсно усвідомлюємо себе дорослою людиною, беремо відповідальність за своє життя у свої руки, тоді і починається перегляд ставлення до себе і до світу, саме тоді ми починаємо усвідомлювати що у нас є вибір та свобода, уявлення ставлення до себе і до життя.


 психолог Любов Велика

    З часом ми усвідомлюємо, що не все що нам передали зовні нам підходить. Ми починаємо розуміти свої почуття, потреби, цілі, цінності, починаємо шукати сенс, починаємо спостерігати та відчувати цей світ з якоюсь своєю особливістю, під власним кутом.


   І найпрекрасніший шлях - це шлях до себе, розуміння себе, свого сенсу життя, призначення та особливого місця під сонцем!Comments


bottom of page