top of page
  • Фото автораFashion magazine

Сухість губ і як це вирішити? Український бренд MIXTURA: про бальзами для губ і догляд

Оновлено: 4 жовт. 2023 р.

Осінь. Поцілунки на вулиці вже не приносять насолоду. Холодне повітря пронизує все тіло і дуже вражає наші губи.

Шкіра на губах в рази тонша, порівняно зі шкірою на інших ділянках обличчя. До того ж на ній немає ротових та сальних залоз. Це пояснює, чому вуста найчастіше страждають від сухості та оперативно піддаються віковим змінам.


сухі губи


На стан та зовнішній вигляд наших губ впливає багато факторів: • незбалансований раціон харчування • дефіцит вітамінів • шкідливі звички • тривале перебування на морозі, сильному вітрі та під спекотним сонячним ультрафіолетом.

Якщо додати до цього списку неправильний або взагалі відсутній догляд за вустами, то ситуація лише погіршиться. Загалом це доставить дискомфорт та виглядає досить не естетично.сухі губи


Догляд повинен враховувати пору року, адже будь то восени чи взимку, навесні чи влітку, він дещо відрізнятиметься. Із настанням холодної пори року процес догляду має бути більш інтенсивнішим, адже холод, морозний вітер дедалі більше пронизують тіло та вражають тендітні його частини. Саме тому зволоження взимку передбачає вдвічі більше уваги.


сухі губи

сухі губи

Бальзам - це саме та річ, яка має бути у кожній жіночій сумочці та у чоловічій кишені, адже від проблеми сухості та тріщин страждають абсолютно всі, незалежно від гендерної ідентичності.

Якщо є звичка облизувати губи, її обовʼязково потрібно позбутись, аби не посилювати пересихання.


сухі губи

А щоб ваш догляд був приємним та особливим рекомендуємо вам бальзами від українського бренду MIXTURA @mixtura.space. Це бренд натуральної косметики, який у виробництві не використовує парабенів, силіконів та мікропластику, лише природні біоактивні компоненти.

Вони розробили спеціальну натуральну формулу бальзаму Hoch з ароматом шоколаду та мʼяти. Та м’який, загоюючий бальзам Citrus з солодким цитрусовим ароматом та обліпиховою олією.


сухі губи

Нехай холодна пора року стане легкою та безтурботною із правильним доглядом за ніжними вустами та подарує лише приємні відчуття.Comentarios


bottom of page