top of page
  • Фото автораFashion magazine

Навіщо нам SPF?

Наразі сонцезахист став не просто модним трендом, а невід'ємною частиною здорового способу життя, і це не даремно! Давайте спустимося під поверхню і дізнаємося, чому він настільки критично важливий для нашого благополуччя.


спф

Darphin Soleil Plaisir Anti-Ageing Suncare


Чи відчували ви приголомшливий момент, коли сонце відбирає у нашої шкіри найцінніше - її молодість та красу? Дослідники розповіли про шокуючі відкриття: у 80% випадків передчасного старіння шкіри винні жорстокі ультрафіолетові промені. Сонце, що світить над нами щодня, виявляється хитрим ворогом, руйнуючи наш захисний щит - колаген, що забезпечує міцність та еластичність шкіри. І ось наша ніжна шкіра стає жертвою фотостаріння, що приносить нам сухість, пігментацію і дратівливий дерматит.

Та не так швидко, врятувати себе можливо! Сонцезахист - це той надійний щит, який гарно справляється з будь-якими сонячними випробуваннями. Запам'ятайте: небезпека чатує на кожному кроці, навіть, якщо над вами гримить небо і хмари вражають своїм сумом. Промені групи A зловісно проникають через хмарні завіси, аби атакувати зсередини, руйнуючи ваш колаген та змушуючи шкіру втрачати свою молодість. Ось чому сонцезахист має бути з Вами 365 днів на рік!


сонцезахист

Nuxe Sun Delicious Lotion Face & Body SPF50


Схоже на те, що ми знаходимось у протистоянні двох впертих ворогів: промені групи B, що кидають виклик нашому шкірному бар'єру, особливо навесні та влітку. Тому незабудьте захистити свою шкіру у цей час, коли промені групи B найбільше активні!

Сонце може бути нашим другом, але і смертельним ворогом для шкіри. Давайте збережемо свою молодість та здоров'я. Візьміть сонцезахисний щит у свої руки та подбайте про свою красу на довгі роки!


Chanel

Chanel UV Essentiel Complete Protection Pollution Antiox SPF 50


Пошук безпечного сонцезахисту - це мандрівка у захопливий світ косметичних знахідок. Він змушує нас перейматися своїм зовнішнім виглядом, але ще більше він має на меті надати нам могутній щит проти старіння. Час не має сили над міцною бар'єрною стіною, що стоїть між нами і шкідливими наслідками сонячних променів.

Отже, нехай сонцезахист буде нашим вірним партнером у кожен момент подорожі дорогою життя.

Автор: Поліна Лобанова


Comments


bottom of page