top of page
  • Фото автораFashion magazine

"Jelly lips" – найсолодший літній тренд

Оновлено: 12 серп. 2023 р.


Літнє сонце завжди розпалює наше бажання мати блискучу шкіру, використовувати яскраві хайлайтери та спробувати сміливі кольори. І цього року, новий тренд у макіяжі, відомий як "jelly lips" (губи-желе), зачаровує нас.

Що таке "jelly lips"?

"Jelly Lips" (губи-желе) - це назва для макіяжного тренду, який збагачує ваш образ соковитими та зволоженими губами. Він включає в себе тоновані губи з використанням блискучого бальзаму або олії для губ, який надає їм свіжий та соковитий вигляд. Цей стиль макіяжу здавна популярний у світі корейської краси, і він надає губам ефекту як після смачного льодяника.

Jelly Lips

Техніка "Jelly Lips" схожа на губи омбре, де центр підкреслюється прозорим, насиченим блиском для губ, який виділяється відтінком. Ваші губи отримують яскравий вигляд, а відтінок залишається видимим і природним, підкреслюючи красу. Цей тренд є чудовим способом додати свіжості та привабливості вашому образу, і дозволяє зіграти з різними кольорами та ефектами, щоб знайти своє ідеальне "смаколикове" поєднання для губ.

Як досягти образу губ-желе?

Для створення ефекту губ-желе існує кілька різних способів, які дозволяють досягти різних фінішів залежно від вашого бажання та наявних косметичних продуктів. Один із зручних способів - нанесення невеликої кількості тонованої губної помади, наприклад, помади Optimist від Well People на губи, а далі - глянцевого бальзаму або олії для губ, таких як Hydrolip Gloss або Lip Nurture Hydrating Balm. Навіть просто використовуючи бальзам Lip Nurture у різних доступних кольорах, можна досягти чудового ефекту губ-желе.

Jelly Lips

Щоб отримати більш точний ефект рекомендується почати з нанесення матового кольору у внутрішній частині нижньої губи, тим самим забарвити центр. Потім, за допомогою пензлика для губ, ретельно розтушуйте відтінок до зовнішньої частини губ, але варто зупинитися перед краєм, щоб залишити його без кольору. Головна ідея полягає в тому, щоб зберегти форму бажаного відтінку на внутрішній частині губ.

Після цього, нанесіть прозорий глянцевий бальзам на всі губи, рухаючись з нижньої до верхньої. Важливо уникати змішування відтінків, а замість цього покрити губи, щоб отримати ефект лакового блиску. Якщо ви все зробите правильно, ваші губи виглядатимуть пухкими та чарівними, і головне - ефект "желе" буде досягнуто.

Jelly Lips

Ці методи дозволяють досягти чудового образу губ-желе, який надає вашому вигляду свіжості та соковитості. Завдяки простим технікам, ви зможете експериментувати з різними кольорами та ефектами і створити чарівний образ, який підкреслить вашу природну красу.


Автор: Поліна Лобанова


Comments


bottom of page