top of page
  • Фото автораFashion magazine

Енн Гетевей у рекламній кампанії для Bulgari: Колір, Стиль та Вишуканість

Оновлено: 12 серп. 2023 р.

Коли мова заходить про елегантність та вишуканість, одне ім'я, що зразу спадає на думку - Енн Гетевей! Вона не просто акторка, а гідний представник чарівної естетики, і тепер, як амбасадор ювелірного бренду Bulgari, вона підкорює нас своєю витонченістю в новій рекламній кампанії.

Фотосесія, яку ми з нетерпінням чекали, нарешті з'явилась у стрічці Instagram бренду, і нас підкорила її чарівність! Енн не лише демонструє ексклюзивні аксесуари з осінньої колекції, а й показує, з якими натхненними образами найкраще їх поєднувати.

Стилізувала цей компейн - відома стилістка Ерін Уолш. Разом з Енн вони створили вражаючі образи, що поєднують елегантність та зухвалість сучасності.

На фото Енн граційно демонструє яскраві сумки з легендарної колекції Serpenti. Зелена сумка із ремінцем-ланцюжком та яскраво-рожева- це ті сумочки, які захоче мати кожна в свому арсеналі!


Енн Гетевей


Енн Гетевей

Також її незабутню участь у фотосесії доповнила чарівна Serpentine mini tote - сумочка з ручкою у вигляді змії. Це справжній символ стилю,блиску та вишуканості, який тільки Енн Гетевей може настільки вдало підкреслити!


Енн Гетевей

Митцем за камерою став видатний фотограф Кріс Коллс, який вміло передав кожен відтінок неповторного сяйва цієї колекції.

Отже, приготуйтесь відкрити для себе світ Bulgari разом із Енн Гетевей. Її надзвичайний стиль, поєднаний з бездоганними прикрасами, вразить навіть найвибагливіших гурманів моди. Завітайте в Instagram бренду, щоб побачити ці справжні шедеври стилю!


Енн Гетевей

Додайте трохи кольору, стилю та чарівності у свій образ разом з Енн Гетевей та Bulgari! Нова рекламна кампанія здивує вас своєю вишуканістю, яскравістю та бездоганністю. Чекайте більше чудових зображень від цієї неперевершеної команди стильних та елегантних митців!


Автор: Поліна Лобанова



Comments


bottom of page