top of page
  • Фото автораFashion magazine

Руслан Багінський: з чого все почалось?

Все починається з подарунка від бабусі - 200 доларів, які отримав Руслан Багінський. Ці гроші стали початком неймовірної історії успіху, яка перетворила його на одного з найвідоміших дизайнерів світу.

Сьогодні, майже кожен знайомий з іменем Ruslan Baginskiy. Його клієнтами стали такі світові зірки, як Бейонсе, Белла і Джіджі Хадід, Мадонна, "ангели" Victoria's Secret.Руслан Багінський


Мадонна

Белла Хадід

Він і його партнер розуміли, що в епоху соціальних мереж дуже легко достукатись навіть до знаменитостей першого розряду. Тому вони почали надсилати повідомлення прямо в Instagram таким зіркам, пропонуючи свої шляпки. Моделі, редактори глянцевих видань, стилісти, зірки стрітстайлу - всі отримали листи від цих хлопців, де вони розповідали про себе. "Знайти інформацію сьогодні - це не проблема", - розповідає Багінський. - "Ти переглядаєш звіти про стрітстайл, шукаєш профілі в Instagram, зв'язуєшся, спілкуєшся. Іноді мені здавалося, що Петро там просто жив деякий час, але наш підхід приніс результат". Саме так, одна з перших зарубіжних зірок, яка зацікавилася фуражками Ruslan Baginskiy, була Белла Хадід, а точніше, її стиліст. Далі, під час Тижнів моди, їх помітили вже Кайя Гербер, Ірина Шейк і Анна Делло Руссо.

«Ми не працюємо з піар-агентствами – добавляє Петро Ясинський. – з усіма ми спілкуємось особисто, пам’ятаємо імена кожного та смаки. Саме це притягує та робить наш зв’язок з інфлюенсерами, які буквально стали послами Ruslan Baginskiy, більш міцним»


Шляпка від дизайнера Руслана Багінського

Хвиля популярності, що виникла в Instagram, поступово перейшла і на сторінки престижних глянцевих видань, ставши невід'ємною частиною модного світу. Шапки з вишитими літерами RB буквально підкорили модні журнали, зайнявши престижні місця на обкладинках та сторінках таких авторитетних видань, як Vogue, W Magazine, Elle і CR Fashion Book. Але одним з найбільших торжеств Багінського та Ясінського визнається поява Мадонни в їх шапці під час фотосесії для італійського Vogue, що стало неперевершеним досягненням для бренду.


Випуск Vogue з Мадонною в капелюсі Руслана Багінського

Мадонна

Бейонсе також не могла пройти осторонь такого шикарного бренду як Ruslan Baginskiy і у власному світовому концертному турне Renaissance World Tour вона вийшла до публіки в срібному аутфіті до якого підібрала широку мінімалістичну срібну шляпу від Багінського.

Також варто зазначити, що в цій шляпі була не лише Бейонсе, а і вся її танцювальна команда.


Бейонсе в шляпі Руслана Багінського

Ця історія показує, що все можливо, навіть з невеликих початкових можливостей. Починаючи зі скромних 200 доларів, подарованих бабусею Руслана Багінського, він разом зі своїм партнером зуміли створити бренд, який завоював серця знаменитостей і модних еліт світу.

Історія, яка нагадує нам, що навіть невеликі кроки можуть привести до великих досягнень. Вона спонукає нас не боятися мріяти і вірити у себе. Руслан Багінський став прикладом успіху, що походить з пристрасті, таланту і наполегливої праці, нагадуючи нам, що ніщо не є неможливим, коли у вас є справжнє прагнення йти за своїми мріями.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page