top of page
  • Фото автораFashion magazine

Курортний одяг The Blonds - дебютна колекція.

Парайзо Маямі Свім Вік став свідком вибуху розкоші, гламуру та блиску, коли відомий бренд The Blonds презентував свою довгоочікувану колекцію курортного одягу. Це було справжнє втілення сигнатурного стилю, де навіть на пляжі правлять розкіш та блиск.


Показ The Blonds

Колекція від The Blonds приваблювала погляд кристалами, яскравими палітрами та виразними бікіні, які вкрилися чуттєвою аурою. Але це був не просто одяг для пляжу - перед нами чарівний шлях до втілення своєї внутрішньої зірки, що переносить вас з берега прямісінько до найгарячішого нічного клубу міста. Ви зачаруєте всіх навколо, привертаючи увагу впевненим кроком та розкішним блиском де світло і музика зливаються в бездоганному гламурі.


The Blonds завжди були синонімом розкоші,

The Blonds завжди були синонімом розкоші,

The Blonds завжди були синонімом розкоші, і дебют у сфері курортного одягу не став винятком.

Колекція натхненна яскравими персонажами Телепузиків. Ефектні кольори панували на подіумі, віддзеркалюючи грайливий дух.

The Blonds зустріли гостей на прийомі в бездоганному ресторані Queen.


The Blonds завжди були синонімом розкоші,

The Blonds завжди були синонімом розкоші,

Курортний одяг The Blonds не лише випромінюють розкіш та гламур в одязі, але й у всьому своєму досвіді. Щоб розпочати запуск колекції курортного одягу, The Blonds зустріли гостей на прийомі в бездоганному ресторані Queen. Атмосфера була електричною, гості спілкувалися, насолоджуючись коктейлями від House of Suntory. Потім магія завершилася вечіркою для VIP-гостей у розкішному готелі Miami Beach Edition. Святкування тривало довгими годинами, поки гості насолоджувалися гламурною атмосферою.

Показ the Blonds

Показ разом з телепузіками від the Blonds

Показ the Blonds

З власним захоплюючим дебютом у сфері курортного одягу, The Blonds проникли через межі творчості. Їх безмежна здатність втілювати розкіш, гламур і блиск у кожній деталі колекції є неперевершеною. Готуйтеся приковувати увагу і виражати свою індивідуальність на кожному кроці, осяяні безкомпромісним гламуром, що визначає The Blonds.
Comments


bottom of page