top of page
  • Фото автораFashion magazine

Давай почитаємо про секс?

Зацікавленість громадськості щодо питань сексуальної освіти швидко зростає, а разом із нею зростає і пропозиція. Суспільство все більше усвідомлює важливість належної інформації та освіти в сфері сексуальності та статевих відносин. Люди прагнуть здобувати знання, які допоможуть їм зрозуміти своє тіло, взаємини, підтримувати здоров'я, розвиватися як особистість і головне отримувати задоволення.

Давайте розглянемо підбірку книг, в яких можна знайти багато інформації про секс, тілесність, задоволення та здоров’я:

Емілі Нагоскі «Як бажає жінка»

«Як перестати відчувати себе помідором у світі, де всі інші алое?»


Емілі Нагоскі – сексолог зі стажем більше ніж 20 років, вона розкаже вам не тільки з наукової точки зору чому ви «окей», а і з власної практики.


Після прочитання даної книги у вас не буде більше питань:

«Чому у мене немає сексуального потягу до партнера, хоч я його люблю? Чому в коханого виникає спонтанне бажання, а мені потрібно більше часу й зусиль? Зі мною все гаразд? Я сексуально повноцінна й здорова?»

Нагоскі зібрала безліч фактів у своїй книзі про фізіологію жіночого бажання та задоволення. А також пояснила, що секс з проникненням не є універсальним шляхом досягнення оргазму, адже до 70% жінок не вдається досягти оргазму саме через нього. Авторка наголошує на тому, що клітор - це головна центральна точка еротичних відчуттів, яка є ключовою для багатьох жінок.


Ця книга ідеально підійде як для досвідчених читачів, знайомих з даною темою, так і для новачків. Емілі змогла донести складні академічні концепції з легкістю та доступністю мови.


Лорі Мінц «Кінчай! Твоє право на задоволення»

Поштовхом для написання книги було обурення авторки щодо того, що жінки отримують в рази менше оргазмів за чоловіків. Авторка вирішила виправити цю несправедливість і запропонувала вивчити будову й особливості жіночих статевих органів та роль клітора під час сексу, що допоможе жінкам отримувати той самий «недосяжний» оргазм.


Авторка внормалізовує явище використання секс-іграшок доволі легкими, живими та забавними фактами:

«Вібратор став п’ятим по рахунку побутовим приладом – після швейної машинки, вентилятора, чайника, тостера, але перед праскою та сковорідкою».

П’ятий розділ книжки написаний спеціально для чоловіків. Цей розділ слугує «посібником», який допоможе чоловікові подарувати своїй партнерці справжнє сексуальне задоволення. А меленьким бонусом у ньому надаються сценарії ігор у ліжку, які також можуть яскраво скрасити інтимне життя.


Після прочитання книги у вас буде відчуття, начебто щойно у вас була приємна та невимушена бесіда з тією самою «прошареною» подругою.

Видавництво: Книголав
Джен Гантер «Біблія вагіни»

«Біблія вагіни» - це довідник жіночого здоров’я. Розкриваючи всі таємниці і велич світу вульви та піхви, ця книга стає важливим знаряддям для кожної жінки, яка бажає здобути перемогу над необізнаністю свого тіла. Відтепер, нічого не залишено прихованим, адже вона пропонує вбивчу дозу усіх секретів, які відкриють вам дивовижний світ жіночої фізіології.

Як зауважує сама Джен: «Ще жодна жінка не опинилась у виграшному становищі, не знаючи свого тіла»

Мета авторки – допомогти жінкам позбутися сексуальних комплексів та стати розкутішими.


У цій книзі ви розкриєте для себе різні тонкощі та нюанси: від порад при виборі ідеальної білизни до відомостей про різноманітні хвороби, які можуть вплинути на ваше статеве благополуччя та самопочуття.

Видавництво: BOOK CHEF
Зої Мендельсон «Pussyпедія. Найцікавіше – всередині»

Ця книга - подорож до таємничого світу, який відкривається перед кожною жінкою, незалежно від її походження, віку чи соціального статусу. Вона піднімає завісу над мовчазною та табуйованою темою, яка має багато облич: від прямого до витончено-ненав'язливого. Вона розкриває справжню суть - загадкову та недостатньо досліджену "магію вагіни". Заї Мендельсон запрошує вас на захоплюючу екскурсію, де кожен рядок розкриває нові факти про вашу вагіну, освітлює невідомі аспекти та покликана перебороти стереотипи та незнання.

Відтепер, це місце, що раніше залишалось у тіні, стає відкритим полем для досліджень, а ви - пізнавачем та мандрівником у своєму власному тілі.Ханна Віттон «Про секс. То як, поговоримо?»


Ханна Віттон, британська ютуб-блогерка, у своїй книзі піднімає безліч цікавих питань:

Лікті й коліна – скрізь – як змиритись з тим що партнери б’ють ними одне одного? Що робити з рипучими ліжками? Пукання й аналогічні звуки з піхви – це ж трапляється з найкращими з нас? Груди – плескаються одна об одну (це вони мені аплодують?)

Також авторка приділяє багато уваги саме сексу в цифрову епоху («Чим небезпечне порно?» «Віртуальний секс: за та проти.» «Переваги та небезпеки секстингу»).


Ханна розповідає про те, як секстинг часто може замінити «традиційний» офлайновий секс, якщо люди до цього не готові або з якихось інших причин не можуть чи не хочуть зустрітися для сексу, або ж для розбавлення інтимного життя та отримання нових емоцій.

Видавництво: КниголавІ що є неймовірно важливим – українське видання містить коментарі медиків і корисні посилання наприкінці книжки.

Автор: Поліна Лобанова
Comments


bottom of page