top of page
  • Фото автораFashion magazine

ТОП 7 українські ювелірні бренди, які варті уваги

Розглянемо ураїнськи ювелірні бренди з душою:


Краса та сміливе бачення стилю – це про Guzema Jewelry.

У 2016 році виникла магічна історія, коли продюсерка та журналістка Валерія Гузема, закохана у своє хобі, вирішила віддати йому повну силу, створивши унікальний бренд. Так народився відданий кожній деталі бренд з великою командою та власним виробництвом.

Замислюючись над кожним ескізом, Валерія перетворює свої мрії у чарівні дизайни, які передає в руки майстрів-ювелірів. Разом вони оживляють прикраси, наділяючи їх розкішшю та вишуканістю. Виготовлені зі срібла, білого та жовтого золота, їх творіння відбивають магію моменту і відображають неповторність кожної особистості.

Ювелірний український бренд від Валерії Гузема

BRUÁ - ювелірний бренд, творець вражаючих кліпс і невеликих прикрас, які втілюють у собі неперевершену магію стилю.

У колекції також присутні чарівні вироби з перлами та ніжним золотим покриттям, які додають ще більше витонченості та розкіші.

BRUÁ - творець вражаючих кліпс і невеликих прикрас

Стиль. Елегантність. Енергія.

Якщо ви мрієте про прикрасу, яка надихатиме вас та підбадьорюватиме в будь-яку хвилину, то Femi - саме те, на що варто звернути увагу. «Не забувай, чому саме цей вислів на твоєму браслеті.»


Femi - прикраси, які надихають та підбадьорюють


У світі, де прикраси розповідають історії, народився неперевершений бренд - Kochut. Вони не просто створюють чудові обручки, каблучки, чоловічі прикраси та інші вироби зі срібла, золота й іншого металу, вони здатні перетворити метал у магічні шедеври, які прикрашатимуть ваші руки вишуканістю та неперевершеним сяйвом. Завдяки своєму бездоганному стилю та творчому почуттю, Kochut створює унікальні прикраси, які розкажуть вашу історію у кожній благородній деталі. Вони не просто прикраси - вони втілення вашої особистості та виразник вашого стилю.


Kochut створює унікальні прикраси, які розкажуть вашу історію у кожній благородній деталі

KAZKA Jewelry запрошує вас на захоплюючу подорож у світ елегантності та розкоші. Кожна прикраса - це поєднання класичного стилю та сучасних трендів, що додає вашому образу бездоганну чарівність та неповторний блиск.


KAZKA Jewelry  - це поєднання класичного стилю та сучасних трендів.SOVA

SOVA - це вишукані ювелірні вироби, виготовлені з найвищою майстерністю та пристрастю до деталей. Від мерехтливих діамантів до витончених перлин, від екзотичних каменів до вражаючих металевих виробів. На сайті ювелірного дому ви можете ознайомитись з етапами створення прикраси і окрім цього отримати в подарунок 200 гривень на першу омріяну покупку.


SOVA - вишукані вироби, виготовлені з найвищою майстерністю та пристрастю до деталей.


Світ Alchemica Jewelry - місце, де мистецтво і природа зливаються в гармонійному танці. Бренд перетворює звичайні метали і коштовні камені на справжні шедеври, що втілюють у собі неповторність та витонченість.

Кожна прикраса від Alchemica Jewelry - це результат натхнення і таланту майстрів-ювелірів. Вони зосереджуються на деталях і пристрасно працюють, щоб створити прикраси, які виражають внутрішню красу і індивідуальність своїх власників.

Автор: Поліна Лобанова

Кожна прикраса від Alchemica Jewelry - це результат натхнення і таланту майстрів-ювелірів.Comments


bottom of page