top of page
  • Фото автораFashion magazine

Естетика меланхолії: дебют Тома Брауна на Тижні високої моди в Парижі

Відбулося щось надзвичайне на знаменитому Тижні високої моди в Парижі, коли Том Браун вперше виступив на цій престижній сцені. Його дебютна кутюрна колекція перетворилася на театральну феєрію. Американський дизайнер і голова Ради дизайнерів моди Америки (CFDA) зберіг таємницю та порадив глядачам очікувати неочікуване.


дебют Тома Брауна

Thom Browne Couture осінь-зима 2023/2024

Палац Гарньє, історичний бароковий оперний театр XIX століття, став сценою для цієї незабутньої події. За лаштунками палацу та на оксамитових сидіннях було розташовано море майже ідентичних 2D-фігур у відтінках сірого. Аудиторія, яка зайняла близько 2300 місць, була наповнена лише 300 реальними особами, що створило особливу атмосферу та загадковість.

Ця незвичайна сценографія стала лише початком. Том Браун, з характерним почуттям гумору, підкорив серця гостей власними унікальними творіннями, в яких поєдналися ексцентричність та витонченість. Дебют Тома брауна став своєрідним симфонічним виступом, де кожна модель виконувала свою роль у чарівному танці моди.


дебют Тома Брауна

Thom Browne Couture осінь-зима 2023/2024

Гості, що прибули до Палацу Гарньє, отримали неймовірний досвід. Замість традиційного входу через вишукані мармурові сходи, їх провели через недоступні для багатьох лаштунки, крізь серце самого театру, щоб потрапити на сцену. Цей особливий маршрут додав таємничості і загадковості.


Але коли завіса піднялась, з'явилася головна ідея Тома Брауна: розмістити гостей, таких як Даян Кітон, Карді Бі, Анна Вінтур, Баз Лурман і багатьох інших, прямо на сцені, перед аудиторією, яка, звичайно, була неживою. Цей сміливий хід дозволив кожному відчути себе частиною шоу.

Том Браун пояснив: "Я хотів змінити традиційне уявлення про кутюрне шоу і змусити всіх сидіти на сцені, як частину показу. Мені подобається, коли люди відчувають себе частиною того, що я роблю."

дебют Тома Брауна

дебют Тома Брауна

дебют Тома Брауна

дебют Тома Брауна

Comments


bottom of page