top of page
  • Фото автораFashion magazine

Символ української жіночності та незламності - Олена Зеленська

Оновлено: 20 черв. 2023 р.

Сильна та ніжна, незламна та чутлива, вірна та елегантна – всі ці слова охарактеризовують першу леді України. Олена Зеленська – символ жіночності та незламності. Сучасна жінка, яка вміє поєднувати ролі дружини, матері та партнера для свого чоловіка. Її стиль, зовнішній вигляд та акцент на соціальній діяльності демонструють сильні жіночі якості.


Щодня вона стикається з випробуваннями та критикою у зв’язку публічною та політичною діяльністю. Про Олену завжди говорять у ЗМІ та саме вона є об’єктом постійної громадської уваги.

Незважаючи на це, Олена продовжує активно виступати та висвітлювати всі ті жахливі події, які відбуваються у нашій країні, активно займається благодійністю, особливу увагу приділяє діткам, адже її велике материнське серце не може бути осторонь усіх проблем.


Олена Зеленська та її вишуканий стиль

Попри усі негаразди, перша леді намагається підтримувати свій імідж та активно слідкує за своїм зовнішнім виглядом. Кожен виступ, заклик до дій наших партнерів супроводжується не лише влучною та сильною промовою, а й елегантним та стриманим образом.


Олена Зеленська та її вишуканий стиль


Стиль Олени Зеленської можна охарактеризувати як сучасний, елегантний і модний. У її гардеробі ми побачимо як класичні, стримані сукні, так і більш витончені наряди. Також добре підбирає аксесуари, такі як великі сережки, браслети та сумки, які доповнюють образи. Зеленська активно підтримує українських дизайнерів та часто вдягається в одяг від українських брендів.


Стиль Олени Зеленської можна охарактеризувати як сучасний, елегантний і модний.

Усім чудово відомо, що існує дрес-код для першої леді. Та історично склалося, що саме дружина лідера завжди супроводжує чоловіка на офіційних заходах та багатьох державних зустрічах. І варто відмітити, що Олена Зеленська чудово виконує свою роль, завжди має приголомшливий зовнішній вигляд.


Переконатися у цьому можна переглянувши сторінку першої леді в соціальній мережі, адже саме там викладені фото з офіційних заходів, де можна оцінити стильні вподобання Олени та зробити висновки.


Вподобання Олени Зеленської

Навіть, якщо максимально швидко прогорнути фото Олени в одній з відомих соціальних мереж, можна зробити висновок, що її улюблений стиль – це мінімалізм.

Українська перша леді має особливу любов до сучасних вітчизняних дизайнерів, тому всі без виключення костюми, які вона обирає на ділові закордонні зустрічі, мають цілком українське походження. І для цього є декілька причин:

По-перше, Олена, демонструє світу талановитість українських майстрів.

По-друге, презентація одягу сучасних відомих дизайнерів та початківців є чималим внеском в економіку держави.

Цікаво дізнатися які ж саме українські бренди є фаворитами першої леді.Народжений у Івано-Франківську, бренд вишитого одягу Ґаптувальня оспівує самобутність аутентичної української вишивки. Створені багато поколінь тому традиційні візерунки, мають в собі набагато більше, ніж суто естетичну складову – це маніфест любові до українських традицій та цінностей. дарувати надію та віру.


бренд вишитого одягу Ґаптувальня


Український prêt-à-porter бренд жіночого одягу, заснований Катериною Сільченко у 2014 році. Колор блокінг, екологічність, увага до деталей і якісні італійські тканини стали основами кожної колекції. the COAT by Katya Silchenko з перших днів існування дотримується концепції одягу як «компаньйону», де перевага за якістю та оригінальністю, а не кількістю.


Український prêt-à-porter бренд жіночого одягу


Бренд ювелірних прикрас, створений в Україні. Секрет кожного виробу – це тонкий підхід дизайнера Валерії Гуземи, бездоганна ручна робота команди ювелірів і, звичайно ж, трохи магії. Вони створюють прикраси в дусі часу. Лаконічність, універсальність, якість – неодмінні складові дизайну Guzema Fine Jewelry.


Бренд ювелірних прикрас, створений в Україні.
Український бренд з культурними традиціями в ДНК.

KLIMCHUK створює моду, яка має значення. Дизайнер не прагне «одягнути всіх у все», а створює особливий позачасовий продукт, де кутюрні техніки ручної роботи переплітаються з традиційними національними мотивами.

KLIMCHUK спеціалізується на модному одязі для чоловіків і жінок, приділяючи особливу увагу деталям. Впізнаваним кодом колекцій бренду є акцент на українських техніках вишивки, аплікаціях та техніках ручного плетіння.


Український бренд з культурними традиціями в ДНК.


LITKOVSKA - український бренд, заснований у 2009 році Лілією Літковською. Дизайнер пропонує гардероб для жінки, яка може бути одночасно крихкою і жорсткою. Девіз бренду - «немає неправильної сторони». Це твердження зображено у двосторонньому одязі, перевернутому денімі та ретельно проробленій внутрішній частині. Етикетка одягу бренду завжди покрита ще однією - простою білою, щоб символізувати, що кожна річ - це нова сторінка історії.


LITKOVSKA - український бренд, заснований у 2009 році Лілією Літковською

Олена – приклад елегантності, ідеального смаку, вдалого поєднання класики з сучасними модними трендами.


І сьогодні, коли для України настали важкі часи, коли щодня проливається кров наших захисників та цивільних через терористичні дії сусідньої країни, стриманість першої леді одночасно демонструє і тугу, і біль, і боротьбу.

Автор: Олена Сокол
Comments


bottom of page