top of page
  • Фото автораFashion magazine

Ювелірна студія «AGA.TE» & Колекція прикрас «Спогад»

Сторінками власного майбутнього, у шані до української культурної спадщини, зі шлейфом найтепліших спогадів та у безумовній любові до світу... сьогодні редакція жіночого журналу BOMOND VIP завітала до ювелірного бренду «AGA.TЕ» та закохалась з першого погляду у колекцію прикрас «Спогад».


Ювелірна студія «AGA.TE»

Ювелірна студія «AGA.TE»


Ця історія про нашу національну ідентичність, яку так важливо зберегти. Колекція натхненна традиційною українською вишиванкою. Кожна прикраса виготовлена із жовтого золота та прикрашена синіми сапфірами і діамантами.


Ювелірна студія «AGA.TЕ» віддає данину багатій культурній спадщині України, представляючи 25 унікальних орнаментів на основі традиційних вишиваних мотивів, що відображають різні регіони країни.

У колекцію «Спогад» увійшли браслети та підвіски. Головним мотивом усіх прикрас стали характерні вишиті орнаменти, які символізують як розмаїття культурної історії України, так і їхню тисячолітню історію.


Ювелірна студія «AGA.TE»

Ювелірна студія «AGA.TE»

Кожна прикраса вирізняється унікальним орнаментом, що відображає різні етнічні групи, які проживали у різних регіонах України, а на зворотному боці прикраси вигравірувана карта України з діамантом, що позначає відповідний регіон для цього конкретного стилю вишивки.


Колекція «Спогад» — багатий гобелен, витканий поколіннями українців.


Ювелірна студія AGA.TE — це творчий союз дизайнерів і ювелірів — людей зі схожими життєвими принципами, підходом до роботи та безмежною любов'ю до своєї справи. Завдяки обміну ідеями та поєднанню різних талантів, їм вдається створювати ексклюзивні та особливі ювелірні прикраси, що відповідають цінностям та уподобанням клієнтів.


Ювелірний бренд «AGA.TЕ»

«З кожною колекцією ми прагнемо зробити вагомий внесок у популяризації української культури через мистецтво, та водночас брати участь у зміцненні та підтримці економіки країни» - співзасновниця ювелірної студії Альона Заворотня.Comentários


bottom of page