top of page
  • Фото автораFashion magazine

Колаборація CHER’17 x KAZKA: перша колекція одягу plus size

На честь неймовірного об'єднання двох творчих сил – CHER’17 та неперевершеної Олександри Заріцької з гурту KAZKA – народилася колаборація, яку ми всі чекали з нетерпінням. Ця зустріч двох найкращих світів моди та музики завершилася створенням чогось особливого та ексклюзивного.


CHER’17

CHER’17

CHER’17

CHER’17

CHER’17

Бренд CHER’17 завжди дослухався до модниць і у момент, коли запити на plus size одяг стали надто очевидними, вирішив відповісти на них таким чином, як тільки вони заслуговують - із елегантністю, комфортом і стилем. Та саме тоді, коли здавалося, що історія вже написана, Олександра Заріцька відкрила нову главу для CHER’17.


CHER’17

CHER’17

CHER’17

CHER’17

У колекції CHER’17 x KAZKA вас очікує 14 різних моделей, які можна легко поєднувати між собою, створюючи стильні образи для будь-яких подій та настрою. Ви зможете відчути себе особливими і впевненими, незалежно від розміру. Від сміливих суконь до зручних спортивних костюмів - колекція CHER’17 x KAZKA дарує вам можливість бути собою і відчувати себе прекрасно у кожному образі.


CHER’17

CHER’17


CHER’17

Ми віримо, що ця колаборація - це крок до більш ексклюзивної та креативної моди, де кожна жінка може знайти свій унікальний стиль і відчути себе справжньою зіркою. Нова колекція CHER’17 x KAZKA - це втілення краси, стилю та сміливості, які поєднують моду та музику в єдиному гармонійному образі. Дозвольте собі бути неповторною разом з CHER’17 x KAZKA.


Автор: Поліна Лобанова


コメント


bottom of page