top of page
  • Фото автораFashion magazine

ID BY DYACHENKO. Український бренд шовкових хустин «Про річницю, моду, жіночність і творчість»

Цього тижня український бренд дизайнерських хустин ID BY DYACHENKO святкує свою другу річницю.


Редакція жіночого журналу BOMOND VIP вітає засновницю Ірину Дяченко та команду бренду! Бажаємо сяяти яскраво і розквітати!


Сьогодні ми пропонуємо Вам зазирнути за лаштунки мистецтва та згадати найпрекрасніші моменти на шляху розкішної творчості, що закохує з перших хвилин у картинах, аксесуарах, емоціях та ставленні до кожної леді, яка обирає стильний акцент для власного образу.


ID BY DYACHENKO. Український бренд шовкових хустин

Бренд, заснований у вересні 2021 року, розпочав свій шлях, насправді, задовго до цієї дати. З перших мрій про щось дійсно важливе та унікальне, з першого дотику фарби, з першого полотна і спогадів.


ID BY DYACHENKO. Український бренд шовкових хустин


ID BY DYACHENKO. Український бренд шовкових хустин

Коли творчість стає дзеркалом Ваших почуттів, а улюблена картина оживає у шовкових хустинах …народжується Ваша особиста історія саме про Вас.


«Ми дуже часто бачимо красиві речі. І так рідко дозволяємо собі додати у повсякденне життя більше радості, краси та щастя. Я хотіла створити те, що стане безумовним нагадуванням - ТИ ОСОБЛИВА і саме ТИ заслуговуєш на найпрекрасніші речі у світі»

Війна в Україні стала справжнім випробуванням. Та після першої зони турбулентності з‘явилось чітке усвідомлення: треба брати себе в руки і працювати, аби рідна країна розквітала, аби мати можливість допомагати, аби кожна жінка, навіть у такий складний час, пам‘ятала, що щастя поруч і ми створюємо його своїм серцем!


Участь у LVIV FASHION WEEK та KRAKÓW ETNO SHOW UKRAINE 2023 для бренду ID BY DYACHENKO стала знаковою. Адже саме тоді сотні модниць з різних куточків світу закохались у бренд з новою силою.


ID BY DYACHENKO. Український бренд шовкових хустин


ID BY DYACHENKO. Український бренд шовкових хустинСтильні шовкові костюми, ефектні деталі кожного образу, безумовна вдячність та віра у моду, що дійсно лишиться поза часом!


Сьогодні ID BY DYACHENKO - це зізнання у любові до себе. Це вибір себе і власних бажань. Це мова кохання до найдорожчих і красивий почерк жіночності!


З Днем Народження, любі!

Нехай Ваш шлях буде блискучим.

А ми крокуємо на сторінку бренду та запрошуємо і Вас, адже до річниці Ірина Дяченко з командою підготували неймовірні подарунки, конкурси та компліменти для аудиторії!


Бажаємо кожній знайти свій стильний аксесуар та випромінювати світло цієї осені!

Comments


bottom of page