top of page
  • Фото автораFashion magazine

Що таке баттер для тіла і чим він відрізняється від крему та лосьйону?

Баттер для тіла – це новинка б’юті-індустрії. Його головна перевага перед іншими доглядовими засобами - універсальна та довготривала дія. Він представляє собою суміш 2-4 різних видів масел для пом'якшення та живлення шкіри з кремоподібною структурою.


Регулярне застосування баттера дозволяє зробити шкіру м’якою та шовковистою, при цьому ефект буде довготривалим. Функція зволоження реалізована тим, що корисні компоненти допомагають утримувати вологу в глибоких шарах (а не приносять її додатково). Засіб швидко просякає у шари нашої шкіри, тому на ній та на одязі не залишаються жирні сліди.


Основна відмінність баттеру для тіла від звичайного крему, молочка чи лосьйону полягає у його щільній та насиченій текстурі. Завдяки цій особливості забезпечується глибоке та інтенсивне живлення навіть сухої та огрубілої шкіри впродовж тривалого часу.

Ще однією відмінністю є те, що баттери не містять у складі води. Отже, не потрібно додавати до нього консерванти - суміш твердих масел може зберігатися тривалий період без втрати корисних властивостей.


Баттер для тіла більш ніж наполовину складається з твердих масел, на відміну від крему, де таких речовин може бути 1-3%. Його дія пролонгована - шкіра залишатиметься м'якою, доглянутою, "наживленою" довше - майже дві доби. Також і аромат засобу буде на шкірі легким флером до 48 годин.


Також варто зазначити, що баттери справляються з окремими проблемами набагато ефективніше кремів. У першу чергу це стосується огрубілих ділянок шкіри, мозолів та тріщин, розм’якшити які за допомогою крему – доволі складна задача. Баттер проникає глибоко у шари шкіри, живить та пом’якшує їх зсередини.


Якщо ви ще не спробували дію баттерів на собі, ми рекомендуємо не гаяти часу та спробувати засоби від українського бренду натуральної косметики власного виробництва MIXTURA.


Africa


Africa - поживний мус легкої текстури на основі баттеру ши для ультра-живлення сухої та доглядом за будь-яким типом шкіри.


AFRICA. Мус для тіла

Ghana


Ghana - цей чудовий баттер для тіла виготовлений з свіжої та ароматної олії какао, а також поживних олій каріте, мигдалю солодкого, обліпихи та ефірної олії грейпфруту. Він відмінно підходить для всіх типів шкіри, пом’якшує і робить шкіру гладенькою та шовковистою.


GHANA. Баттер для тіла

Fiji


Fiji - мус для тіла легкої, ніжної і збитої текстури. Він живить і допомагає вашій шкірі залишатися ніжною, зволоженою і оксамитовою завдяки нерафінованої олії кокоса і бабассу в складі.FIJI. Мус для тіла


Усі засоби містять повністю натуральний склад, високоякісні натуральні компоненти, з акцентом на рослинні, органічні та інгредієнти високої якості. Кожен компонент підібраний з терапевтичною метою.
Comentarios


bottom of page