top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

Український косметичний бренд JOLE COSMETICS. Професійний домашній догляд, який допомагає вирішити будь-яку проблему та зробити шкіру сяючою та здоровою.

"Створити український косметичний бренд дієвої, або, як ще її називають, функціональної косметики я мріяла довго, та 2019 рік став саме тим початком.

На сьогодні JOLE COSMETICS - це команда однодумців та професіоналів у косметичній галузі. Ми створили українську косметичну компанію, яка виробляє ефективні та доступні за ціною засоби догляду за шкірою". Пані Вікторія, SEO та співзасновник бренду.


Знайомство з JOLE COSMETICS для редакції журналу BOMOND VIP fashion стало розповіддю про закулісся створення бренду, цінності якого надихають та транслюють безумовне бажання обирати найкраще за доступною ціною.Історія створення бренду


“”Як правильно доглядати за шкірою?" це питання я поставила перед собою в 25 років.

Навчання в аспірантурі дало мені корисну навичку як отримувати необхідні знання, тож я занурилася в пошуки і досі не винирнула.


Оскільки косметологія виявилась безкінечно цікавою сферою, адже знаходиться на перетині медицини, біології, хімії та дуже швидко розвивається. За останні 15 років я глибоко занурилась у тему косметики та догляду за шкірою, вивчилась на дипломованого косметолога та стала впевненим користувачем в косметичній галузі”, розповідає пані Вікторія.


JOLE COSMETICS - відносно молодий український бренд, із величезним бажанням показати якомога більшій кількості людей, що українське може бути високої якості за помірну ціну.


Не менш вражаючим є і шлях самої Вікторії, яка разом з технологом створює формули, пише концепти косметичних продуктів. Війну співзасновниця бренду зустріла в пологовому будинку з новонародженою донечкою на руках та 8 річним сином у палаті.


Встигла з родиною евакуюватись з Ірпеня і за весь час війни залишалась у рідній країні, працюючи вже після 3 перших тижнів війни. Саме тоді зʼявилась нереальна кількість запитів на сайті, з проханням допомоги покращити стан шкіри, адже від стресу почалися загострення проблем.


За час війни бренд не звільнив жодного співробітника, а навпаки розширили штат, щодня підтримуючи сили оборони України.JOLE COSMETICS - це створення максимально дієвих, ефективних та багатофункціональних косметичних продуктів.


У команді бренду працюють косметологи, які аналізують стан шкіри клієнта, його догляд.


Вони проводять детальне опитування, і допомагають розібратися в потребах шкіри конкретного клієнта та залучити вірні засоби в його догляд. Також бренд надає інформаційну підтримку клієнтам на протязі використання продукції. І це все безкоштовно. Інколи на консультацію йде досить багато часу, адже ми все детально вивчаємо та задаємо багато питань.


Особливу увагу привертає такий термін як

"Розумна формула" - тобто засіб містить поєднання активних речовин, які підсилюють дію один одного і клієнт отримує підвищений ефект від синергії.


Мультифункціональна косметика дає можливість одним засобом задовільнити багато потреб шкіри. Наприклад, у шкірі з віком підвищується рівень запалення. Щоб допомогти шкірі швидше регенеруватись,

працювати над зменшенням зморшок,

підвищенням пружності - варто зменшити це запалення, і тоді ефект буде краще. Бренд завжди це враховує при створенні формул косметичних засобів для стимуляції оновлення шкіри.


Підкорює також і те, що продукція є дієвою та ефективною за рахунок створення з якісних інгредієнтів на основі наукових даних.

Джерелами бренду є Pubmed, Uptodate, Karger, Researchgate. Головні активи - Це інгредієнти з доведеною ефективністю та зрозумілим профілем безпеки.


JOLE COSMETICS - це постійне відстеження новин галузі косметології, дерматології, косметичної хімії, ознайомлення з даними свіжих наукових досліджень, медичних статей, рекомендацій галузевих організацій, наприклад, Американської академії дерматології, Британська асоціація дерматології, Американська асоціація Акне та Розацеа і багатьох інших міжнародних організацій.Косметика не тестується на тваринах. Та з точки зору дерматології має зменшені ризики виникнення алергічних реакцій, подразнень.

Надихає і безумовна любов та повага до клієнтів, уміння чути запит та дбати про комфорт від першого замовлення до миті знайомства з косметикою.


JOLE COSMETICS мають офіційний профіль в Instagram, де чесно розповідають про можливості косметики. Про те, як вона працює на шкірі, як правильно нею користуватися і які реальні терміни та результати можна отримати. Адже хороший стан шкіри - це поєднання дієвої косметики, правильного підбору засобу та належного її застосування, дисципліни в нанесенні.


"Я завжди кажу клієнтам, що самий дієвий засіб антиейдж - це сонцезахисний крем і використання антиоксидантів. Це головна профілактика передчасної появи зморшок, дряблості і пігментних плям."Український косметичний бренд JOLE COSMETICS представлений у мережах Brocard, Makeup, Eva, Intertop, Rozetka та Isei.


Сьогодні для читачів журналу BOMOND VIP ми також підготували подарунки!


Зберігайте промокод "helloJ30" та гарантовано отримайте знижку

у розмірі 30% (діє до 31 липня).


Дбайте про себе, обирайте найкраще та розквітайте цього літа разом з JOLE COSMETICS.


Comments


bottom of page