top of page
  • Фото автораBomond vip

Український бренд натуральної косметики ECCE. Про природну красу, філософію догляду та цінність справи життя

“Насолоджуватись здоровою та красивою шкірою, цінувати природу, підкреслювати природну красу кожної людини - це історія про любов та турботу, про кожного з нас, про важливий тандем beauty індустрії, здоровʼя та світу, який ззовні і всередині нас самих”.


Сьогодні редакція журналу BOMOND VIP завітала на зустріч із Юлією та Наталією, засновницями бренду ECCE, який вражає власною філософією догляду за собою та любові до природи.

“Нашою метою є створення продуктів, які б не тільки покращували зовнішній вигляд, але й дбали про здоров’я шкіри та піклувались про навколишнє середовище. Власні проблеми зі шкірою та ризики, пов’язані з використанням хімічних компонентів, надихнули на створення бренду, де всі продукти будуть виготовлені з натуральних і органічних інгредієнтів. Кожен інгредієнт, який використовується в нашій косметиці, строго перевіряється на безпеку та ефективність, щоб забезпечити клієнтам найкращі результати.”


ECCE пропонує широкий вибір продуктів для догляду за шкірою обличчя та тіла, використовуючи рослинні екстракти, масла, вітаміни та інші природні інгредієнти, які мають потужні властивості зволоження, живлення та відновлення.

Базовий догляд делікатно очищує шкіру, відновлює захисний бар’єр та мікробіом, глибоко зволожує, покращує тургор та колір шкіри, слугує профілактикою морщин та вікових змін шкіри.
Висококонцентрований природній засоб з тонізуючими, антисептичними, протизапальними властивостями. Попереджує появу пігментних плям, сповільнює процес старіння, освітлює шкіру відновлює епідермальний бар’єр. Містить зволожуючі і зв’язуючі вологу компоненти, які допомагають забезпечити і утримувати вологу на поверхні шкіри. Допомагає зменшити лущення шкіри, робить її більш м’якою і гладкою. Зменшує появу зморшок та покращує еластичність шкіри.

Натуральні активи мають легку текстуру, швидко вбираються та залишають шкіру здоровою та сяючою. Продукти містять високу концентрацію активних компонентів, які борються зі зморшками, підтягують шкіру та покращують її структуру.

“Не просто виробляти косметику, але й навчити людей цінувати свою шкіру та природу” …такою неймовірною є мета бренду у безумовній вірі, що краса приходить зсередини, і продукти допомагають підкреслити природну красу кожної людини.


Ми постійно вдосконалюємо наші формули та шукаємо нові інноваційні способи. Пишаємось тим, що можемо допомагати людям відчути себе красивими, здоровими та щасливими.


Comments


bottom of page