top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

Український бренд ETNO DESIGN. Вишиванка - прояв сучасної моди

Протягом крайніх років вишиванка підкорює світ fashion не тільки на території України, а й далеко за її межами. Будинки моди, відомі бренди почали використовувати елементи вишивки у власних колекціях.


Сьогодні вишиванку можна побачити не тільки на традиційних святах чи заходах. Вона стала важливою частиною повсякденного образу, інтегруючись в сучасну моду.


Дизайнери бренду ETNO DESIGN постійно експериментують з фасонами, кольорами та візерунками, адаптуючи вишиванку до вподобань сучасних модниць.“Наша вишиванка сьогодні — це не лише відданість традиціям, але й виразна заява в світі моди. Вона успішно поєднує в собі глибину історичної спадщини з безмежними можливостями трендового дизайну”.
У ритмі сьогодення, на світових подіумах та у щоденних образах, сучасні жінки надають нового значення вишиванці, яка так розкішно диктує абсолютно нове бачення не лише моди, а й жіночої краси.Кажуть, що вишиванка - це мелодія ниток, яка розповідає історію поколінь. Та сьогодні вишиванки українського бренду ETNO DESIGN - це також розповідь про світле майбутнє, мистецтво, віру та красу, яку ми пишемо разом мовою fashion.


ETNO DESIGN. Український бренд сучасного вишитого одягу

Comments


bottom of page