top of page
  • Фото автораFashion magazine

ТОП 5 образів на Новий рік

Одне з головних питань, яке турбує чи не кожну жінку перед святами “Який наряд обрати?”.

Адже не дарма говорять “як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш”, а зустріти звісно хочеться красиво.

Журнал BOMOND VIP пропонує ТОП 5 стилізацій луків для святкування.


Брючний костюм


Розпочнемо з брючного вечірнього костюму. Ідеальний варіант для тих, хто бажає замінити сукню, проте виглядати елегантно і жіночно. Чудовим доповненням стануть яскраві прикраси та високі підбори. Тож, у такому образі Ви без сумніву отримаєте чимало компліментів.Червона сукня


Якщо ж Ви прихильник безумовної класики, червона сукня саме те, що потрібно. До того ж існує багато цікавих варіантів: з корсетом, вирізом або довгим шлейфом. У будь-якому випадку таке вбрання не залишиться не поміченим і додасть розкоші у Ваш образ.

 Блискучий лук


Рекомендуємо звернути увагу на блискучий лук, тобто одяг з елементами паєток та блискіток. Яскраві топи, піджаки, юбки, сукні — деталі, з якими ви по-справжньому засяєте у новорічний вечір.

 Пам’ятаємо, що наступний рік — зеленого Дракона, отож символічним буде поєднання зеленого та золотого кольорів. Така палітра наряду виглядає цікаво та оригінально. До прикладу, можна обрати зелену сукню чи костюм і додати золоті аксесуари та прикраси.
 


Мабуть немає більш новорічних кольорів, ніж тандем червоного із золотом. Така колаборація фарб одразу асоціюється зі святом. Особливо красиво виглядають в образі золоті підбори та ремінці.Нехай цього Нового року Ваш образ буде неперевершеним, найзаповітніші мрії здійсняться, а поруч будуть найкращі друзі, рідна сім’я та дорогі Вашому серцю люди.
Commentaires


bottom of page