top of page
  • Фото автораFashion magazine

Коли справи йдуть не за планом: Що робити, якщо презерватив рветься?

Оновлено: 8 черв.

Життя наповнене непередбачуваними ситуаціями, навіть під час пристрасті й бажання. Презерватив може порватись у найбільш непідходящий момент. Від недотримання умов зберігання до відсутності лубриканту, багато факторів можуть призвести до його розриву під час статевого акту. Проте не варто панікувати, а обрати алгоритм дій, який допоможе зберегти спокій і контролювати ситуацію.


презерватив

1. Препарати екстреної контрацепції.


В аптеці можна придбати гормональні засоби без рецепту, які варто прийняти протягом 72 годин. Найвища їх ефективність спостерігається протягом перших 12-24 годин. За допомогою цих препаратів шанси на вагітність становлять всього 1-3%. Вони допомагають підтримувати контроль, відкладаючи овуляцію та не допускаючи запліднення. Проте пам‘ятайте, що найкращим рішенням буде попередня консультація Вашого лікаря стосовно даного методу.


2. Спіраль


Як альтернативу можна розглянути встановлення внутрішньоматкової спіралі. Цей метод захисту є досить ефективним, якщо звернутися до гінеколога протягом 5 днів після незахищеного статевого акту.

Встановлення внутрішньоматкової спіралі - це процедура, під час якої маленький, ниткоподібний пристрій поміщають у матку. Він працює як запобіжник, шляхом зміни середовища в матковій порожнині. Цей метод не потребує активної дії під час статевого акту і залишається ефективним на протязі кількох років.

Одне з переваг внутрішньоматкової спіралі полягає в тому, що вона не впливає на гормональний фон організму. Це означає, що ви можете приймати рішення щодо зачаття у будь-який час, знімаючи спіраль за бажанням.


внутрішньоматкова спіраль

Необхідно зазначити, що для отримання внутрішньоматкової спіралі потрібно звернутися до гінеколога. Він допоможе вам зрозуміти, чи цей метод підходить саме вам, проведе необхідні консультації та розповість про процедуру встановлення спіралі.

Цей метод захисту може бути цікавим варіантом для тих, хто шукає надійну і тривалу альтернативу. Зверніться до свого гінеколога, обговоріть свої можливості та знайдіть відповідь на свої питання. Здоров'я та безпека - завжди на першому місці!

3.Здати аналізи на ІПСШ


Через 4 тижні після такої ситуації варто звернути увагу на своє самопочуття та пам'ятати про важливість діагностики та обстежень.

Урогенітальний мазок - це одна з процедур, яку потрібно здати після 4 тижнів для діагностики таких захворювань, як хламідія, трихомонада, гонорея та мікоплазма геніталіум.

Аналіз крові на гепатити В і С, ВІЛ і сифіліс - це ще одна важлива процедура, яку варто провести через місяць після незахищеного сексу, а другий раз - через півроку. Ці аналізи дають можливість виявити можливі інфекції, які можуть бути передані статевим шляхом. Важливо пам'ятати, що такі аналізи потрібно здавати навіть після незахищеного орального сексу.


презерватив

Як уникнути розриву презерватива?

1. Обирайте лише якісні презервативи

Якщо ви шукаєте надійний захист та максимальний комфорт під час інтимних моментів, магазин HotMamasShop - ваше місце призначення. Тут ви знайдете широкий вибір презервативів відомих виробників, які гарантують високу якість та безпеку.

Гарним вибором можуть бути презервативи "one або ж для тих, у кого алергія на латекс підійдуть безлатексні презервативи "skyn


2. Дотримуйтеся правил зберігання:

не залишайте їх під прямим сонячним промінням, не носіть у кишені джинсів або в бардачку автомобіля під час спекотної погоди, оскільки це може пошкодити матеріал.


3. Оберіть презервативи правильного розміру,

щоб забезпечити комфортну посадку.


4.Використовуйте лубрикант

для зменшення тертя та підвищення гладкості, що знижує ризик розриву презерватива.

Здоров'я - це найцінніший актив, тому важливо забезпечити його захист і звертатися до лікаря для відповідних обстежень. Ранні діагностика та профілактика допоможуть зберегти вас від неприємних наслідків і забезпечити безпеку в сфері сексуального здоров'я.

Здоров'я та безпека - завжди на першому місці! Автор: Поліна Лобанова
Comments


bottom of page