top of page
  • Фото автораFashion magazine

Перший в Україні лавандовий парк «Порадів» - місце спокою, відновлення та магії

Оновлено: 8 черв.


У липні село Порадівка, розташоване поблизу Києва, привітало світ з першим в Україні чудовим місцем для відпочинку та релаксації - лавандовий парк "Порадів". Це неперевершений оазис, де ви зможете знайти мир, відновити сили та забути про щоденний стрес.

Уявіть собі: ви прогулюєтесь по величним полям фіолетової краси, в обіймах ніжного аромату лаванди.

Порадів - це місце, де ви зможете насолодитися природною красою, зібрати свої думки та зануритися в спокійну атмосферу.


ЛАВАНДОВИЙ ПАРК "ПОРАДІВ"

У цьому лавандовому раю ви знайдете різноманітні рекреаційні зони, такі як:

БОКСІНГ ТА КРАШ-ТЕРАПІЯ

Якщо вам потрібно випустити пару та зняти негативну енергію, вам стануть на допомогу боксінг та краш-терапія. Тут ви зможете побити лавандову грушу або розбити тарілки, щоб відчути вивітрювання гніву та стресу.

СЦЕНІЧНА ТЕРАПІЯ

Для зцілення вашої душі та підняття настрою ви можете насолодитися сценічною терапією. Регулярні концерти, стендапи та виступи принесуть вам радість та позитивні емоції. До речі, відвідування цих заходів вже входить у вартіть вхідного квитка.

БОДІХІЛІНГ ХАБ

Також ви зможете відправитися до бодіхілінг хабу, де проводяться заняття з йоги, флай-йоги, цвяхостояння та саундхілінгу, щоб повернути свою енергію та гармонію.


ЛАВАНДОВИЙ ПАРК "ПОРАДІВ"

ДЗЕН-МАЙСТЕРНЯ

Занурившись в світ мистецтва та творчості, ви відвідаєте дзен-мастерню, де вам запропонують майстер-класи з малювання картини серед лавандового поля або плетіння лавандових вінків та французьких саше.

САД СПОКОЮ

В японському саду спокою ви знайдете внутрішній дзен, творячи свій власний візерунок навколо каменів.

ЗАЗЕМЛЕННЯ

Лімітована послуга для гостей! Ви висаджуєте іменне дерево та цим самим робите внесок у розвиток парку. Оплачується окремо та дана релаксивність коштує – 1200 UAH. У цю ціну входить саджанець дерева, висадка в компанії експерта, іменна табличка біля дерева на ваша фотографія в рамці на згадку.

КАФЕ ТА КАВА-ПОІНТ

Ви порадуєте не лише душу і тіло, а й смакові рецептори! Тут ви знайдете великий вибір напоїв лавандових та авторське лавандове меню.


ЛАВАНДОВИЙ ПАРК "ПОРАДІВ"

Лавандовий парк "Порадів": КРАМНИЧКА

На згадку про відвідування такого цікавого місця ви зможете купити лавандові букети; лавандові кометичні засоби: ефірні олії, квіткові води, мило, саше в мішечках; кулінарну лаванду, мед; шопер, стікери та дизайнерські панами


ЛАВАНДОВИЙ ПАРК "ПОРАДІВ"

ЕКСПРЕС-ФОТОСЕСІЯ

А для того, щоб зберегти незабутні моменти відвідування, вам доступна експрес-фотосесія з професійним фотографом. Вартість 30 хвилин зйомки – 500 UAH.


ЛАВАНДОВИЙ ПАРК "ПОРАДІВ"

Лавандовий парк "Порадів" - це не просто місце, де ви відпочинете, але й неймовірна подорож у світ краси, релаксації та задоволення. Завітайте до цього унікального місця і дайте собі можливість пережити справжнє блаженство серед лавандових полів.

Автор: Поліна ЛобановаComments


bottom of page