top of page
  • Фото автораFashion magazine

ШПАРГАЛКА ІЗ ВИБОРУ ГРЕБІНЦЯ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Правильно підібраний гребінець — запорука здорового та доглянутого волосся. У цій статті ми пояснимо як правильно вибрати свого гребінця залежно від вашого типу волосся.


Хороший гребінець потрібний не тільки для того, аби розплутувати та розгладжувати пасма, це ще й масажер для шкіри голови. Правильна стимуляція сприяє здоровому росту волосся, у той час, як неправильна - може навіть завдати механічних пошкоджень.

Як підібрати гребінець залежно від типу волосся?


Для густого, об'ємного , волосся підійдуть гребінці з зубцями різної довжини.

гребінець


Для тонкого і рідкого волосся краще використовувати м'які щіточки . Пластикові та металеві гребінці – не найкращий варіант, адже видирають багато пасм.

гребінець


Для волосся, яке швидко стає масним біля коріння, добре підходять гребінці з натурального дерева.

гребінець


Для хвилястого волосся і пружних кучерів ідеальними будуть гребені з рідкими зубцями, оскільки вони збережуть форму кучерів, або масажні гребінці з м'якою щетиною.


гребінець

Розповімо про популярні види гребінців. Мабуть, усі чули їх назви, але не до кінця розуміли призначення таких девайсів.


Браш — спеціальний гребінець, що підходить для розчісування волосся перед випрямленням . Має круглу форму зі щільно розподіленими щетинками.


гребінець

Масажний — гребінець із щетинками зі штучних матеріалів. Підходить для пошкодженого волосся і кінчиків, що січуться. Часто використовується перукарями перед створенням локонів.


гребінець



Напівкруглий гребінець. Має опуклу основу і 7-9 рядів зубчиків, розташованих досить широко. Такий гребінець стане у нагоді для укладання коротких і середніх стрижок, наприклад боба або каре і чудово підходить для витягування і накручування чубчика.


гребінець

Гребінець для розплутування мокрого волосся (англійською мовою «wet brush») - один із останніх трендів у догляді за волоссям. Він є опуклої форми з силіконовими зубчиками різної довжини. Гребінець зручно тримається у руці, його можна використовувати для сухого і вологого волосся, а також відразу після миття. Такий девайс не шкодить волоссю і підходить для нарощених пасм, пошкодженого волосся, а також для тонкого і заплутаного (бувайте, ковтуни!).


гребінець

Поради для догляду за гребінцем:


• При виборі масажного гребінця зверніть увагу на наявність кульок на кінчиках зубців - вони захищають шкіру голови від подряпин;

• Перевірте, щоб на гребінці не було помітних слідів клею, це говорить про низьку якість товару;

• Для того, аби гребінець служив Вам довго, щодня видаляйте з нього волоски;

• Раз на тиждень мийте гребінець шампунем;

• Якщо на зубчиках з’явилися тріщини, замініть гребінець.



Comments


bottom of page