top of page
  • Фото автораFashion magazine

Доглядовий ритуал: Топові скраби для шкіри голови

Шкіра голови потребує особливого догляду! Регулярне відшаровування допомагає видалити залишки продуктів та забруднення від навколишнього середовища, які можуть накопичуватися і навіть впливати на ріст волосся.

Якщо ви ще не спробували скраб для шкіри голови, негайно це зробіть.

Ваша шкіра голови теж потребує догляду - на ній можуть накопичуватися відмерлі клітини, а пори забруднюватися. Крім того, також є багато залишків від засобів для стайлінгу, які ми використовуємо ледь не щодня.

Просто помити голову шампунем – недостатньо. Як ще? Звичайно ж, скраб для шкіри голови.


Це не повинен бути складний процес, просто використовуйте його один або два рази на тиждень, помасажуйте на шкірі голови протягом кількох хвилин перед миттям волосся і застосуванням кондиціонера, як зазвичай. Це швидке і просте доповнення до ритуалу, яке змінить назавжди ваше відчуття тотальної чистоти!

Ми провели багато годин за дослідженнями та пошуками ідеальних скрабів для голови, оцінюючи кожну опцію за їх активними інгредієнтами та перевагами.

Давайте переглянемо варіанти, які підготувала для вас наша редакція!

Якщо вам потрібне справжнє глибоке очищення шкіри голови та об’єм для волосся – цей скарб для вас! Надасть блиску, живого вигляду, дивовижне відчуття чистоти та свіжості, подарує, що найважливіше, вашій шкірі голови справжнє здоров’я.

Активним компонентом є : морська сіль.

Daviness SOLU Sea Salt Scrub


Цей продукт ґрунтується на кристалах цукру, що є природним варіантом з вищою зволожувальною властивістю ніж сіль, для проведення ексфоліації. Він також містить кокосову олію, яка забезпечує зволоження, одночасно видаляючи мертву суху шкіру та лусочки. Особливу увагу заслуговує подвійний аплікатор-тюбик, який допомагає точково нанести формулу безпосередньо на шкіру голови. Задоволені прихильники продукту, з різним типом волосся та структурою, неодноразово захоплюються тим, наскільки добре він працює. Продукт являється Cruelty-Free!


Активні компоненти: Цукор, яблучний оцет, кокосова та м'ятна олії.


TPH by Taraji  Never Salty Sugar Hair & Scalp Scrub


Повірте нам, витратити гроші на цей продукт варто. Він має два компоненти, які проводять хімічний та фізичний пілінг: альфа-гідрокси-кислоти для розчинення мертвої шкіри та полімерні частинки для її видалення. Крім того, він містить безліч рослинних екстрактів, які забезпечують антиоксидантний захист та допомагають заспокоїти шкіру голови.

Ми є справжніми прихильниками цього продукту та вважаємо його "необхідною частиною ритуалу"! Незважаючи на потужну формулу продукту, вона є ніжною до всіх типів волосся та шкіри.

Продукт являється Cruelty-Free!

Активні компоненти: Екстракти кавуна, лічі, квітки едельвейсу, полімерні частинки, альфа-гідрокси-кислоти.


Oribe  Serene Scalp Exfoliating Scrub


Після використання цього скрабу очікуйте миттєво очищеної та омолодженої шкіри голови. Завдяки особливому цукровому комплексу та кільком рослинним оліям, він видаляє накопичення продуктів і лупу, не пересушуючи волосся. Багато відгуків свідчать, що це єдиний продукт, який позбавив від свербежу та лущення шкіри голови назавжди.

Активні компоненти: Цукровий комплекс, олія соняшнику, масло манго, олія авокадо


Instant Exfoliating Scalp Scrub

Commenti


bottom of page