top of page
  • Фото автораFashion magazine

Шовкова хустина. Мода у мистецтві

«Ця історія про жінку. Про її любов до себе та до життя. Про почуття,закарбовані у картинах, що розкішним дотиком мистецтва знайшли свою роль у шовку. Ця історія про кожну з нас, красиву, справжню. Мені хочеться, щоб шовкова хустина подарувала Вам щастя і безумовне відчуття себе Першою Леді.» Ірина Дяченко


хустина ID BY DYACHENKO

Сьогодні для редакції жіночого журналу BOMOND VIP особливий день. Адже на нас чекає зустріч з талановитою художницею та дизайнеркою Іриною Дяченко.

Ми поговоримо про бренд ID BY DYACHENKO, про мистецтво, що нескорене часу.


Заснований у 2021 році, український бренд став справжнім втіленням унікальних аксесуарів преміум сегменту для кожної леді. Саме тоді картини знайшли своє відображення у шовку і ніжним шлейфом полонили серця модниць в Україні та закордоном.


хустина ID BY DYACHENKO

Кожна колекція - це Ваші емоції, почуття, енергія та безумовна розкіш, доякої так хочеться доторкнутись. Хустини, що стали дзеркалом душі і талісманом, у якому Ви знайдете своє особливе світло віри і любові.


хустина ID BY DYACHENKO

хустина ID BY DYACHENKO

Підкреслити жіночність, дозволити собі розквітати, нарешті відчути себе і бути, тут і зараз, у моменті безумовного щастя, коли всесвіт посміхається у відповідь.

Особливе місце у Вашому серці займе нова патріотична колекція. Як дзеркало цінностей нації, як символ віри, незламності, нескореності та свободи. У таких рідних словах, барвах, що розквітають невимовним почерком світлої любові. Колекція, яка дозволить відчути себе дома, де б не починався Ваш ранок, який би вид не був за вікном, скільки б тисяч кілометрів не розділяли.


хустина ID BY DYACHENKO

На побаченні, березі моря, бізнес зустрічі, в офісі, на прогулянці з дитиною, за ранковою кавою …хустина ID BY DYACHENKO - Ваш красивий акцент та витончена естетика. Це кристальна історія про Вас, від якої не хочеться відводити погляд, а лише захоплюватись шлейфом образу, наче зі сторінок глянцю.


Автор: Олена ЛюбченкоComentários


bottom of page