top of page
  • Фото автораBomond vip

Чому важливо змивати коcметику? Або як правильно проводити очищення шкіри обличчя...

Погодьтесь, у кожної з нас був випадок, коли ми не змивали макіяж. Особливо в п’ятницю вечері, після насиченого робочого тижня або зустрічі з подругами, так важко змусити себе очистити шкіру від косметики та забруднень. Але до чого ж може призвести така поведінка?


Ніч – це час, коли шкіра відпочиває та відновлюється, а клітини регенеруються.


Якщо ми забуваємо про важливий процес демакіяжу, то декоративна косметика та зовнішні забруднення глибоко осідають та закупорюють пори, що сприяють руйнації колагену.


Забувши про догляд, ми сприяємо розвитку акне та дрібних висипань. Адже протягом дня підшкірне сало та піт виробляються та зволожують шкіру, при використані косметики такі фактори блокуються і, в свою чергу, це призводить до розширення та запалення пор. Також при терті в подушку косметика може потрапити у волосяні фолікули, що є однією з головних причин висипу вугрів.


Протягом дня на обличчі накопичуються забруднення, які заважають клітинами шкіри виробляти колаген – основний матеріал, що забезпечує еластичність шкіри. Без колагену наша шкіра висихає, втрачає еластичність і на ній з'являються нові та поглиблюються існуючі зморшки.

Пригадайте чи використовуєте ви хайлайтер, щоб надати обличчю сяяння? А чи змиваєте його перед тим як відпочити? Якщо ви не змивали його перед сном, він дасть зворотний ефект.


Чому важливо змивати коcметику? Або як правильно проводити очищення шкіри обличчя...

Шкіра – найбільший орган нашого організму, який виконує безліч життєво важливих функцій – наприклад, загоює рани, виділяє піт та регулює теплообмін. Коли пори забиваються, шкіра не дихає і стає тьмяною та запаленою.

Заснувши з косметикою, ви ризикуєте вранці отримати почервонілі очі з набряків навколо них. Часто опухлі та червоні очі – це ознака інфекції, що потрапила туди разом із косметикою. Якщо ви спите з нафарбованими очима, підводка та туш можуть в'їстись у вії та спровокувати їхню ламкість.


Отже, як ми вже могли зрозуміти очищення шкіри обличчя – це обов’язковий етап догляду за шкірою обличчя. Це напряму впливає на зовнішній вигляд та наше здоров’я. Щоб уникнути будь-яких проблем потрібно правильно підібрати способи очищення шкіри від декоративної косметики та зовнішніх збудників.


Варто обирати м’які продукти, які дбайливо очистять шкіру. Немало важливо використовувати лише натуральні засоби.Гідрофільна олія ATLAS від українського виробника натуральної косметики MIXTURA – це прекрасний засіб для щоденного вмивання, зняття макіяжу і легкого очищення пор. Склад оновленої гідрофільної олії-молочка “ATLAS” спеціально розроблено для догляду за сухою та чутливою шкірою. Завдяки оновленій формулі ця олія отримала найбільш «звичний» для нашої шкіри склад, що не тільки сприяє відновленню ліпідного бар’єру, а і дбайливо очищує від забруднень, та підтримує у балансі природній мікробіом шкіри.


 ATLAS. Гідрофільна олія

Ця олійка:

- чудово очищує та знімає макіяж

- може бути використана для шкіри навколо очей

- завдяки олії бораго зволожує та насичує сухий тип шкіри

- містить оливковий сквалан, який заспокоює подразнення та живить шкіру

- поновлює та зберігає гідроліпідний шар шкіри

- не забиває пори та запобігає появі камедонів

- містить екстракт морської водорості ламінарії, що покращує еластичність верхніх прошарків шкіри


Засіб можна використовувати як етап очищення вранці чи ввечері. Чудово комбінується з нашими убтанами.Одна із інновацій закладених у очищаючому мусі TIBA це легкий сурфактант, виготовленний із природнього цукру, який робить процесс очищення обличчя чуттєвим і лагідним. Рецептура не містить сульфатів, сульфонатів, а також продуктів полімерізації етилетоксиду (PEG), вона формує легку та приємну пінку. Ніжність та чистоту шкіри після застосування може відчути кожен.


TIBA. Очищаючий мусс з вітаміном С

Легкий та ніжний мус для обличчя TIBA:

- ефективно та глибоко очищує шкіру,

- заспокоює та освіжає,

- відновлює гідроліпідний баланс шкіри,

- регулює мікробіом,

- здійснює антиоксидантний захист

- надає шкірі оксмитового вигляду та сяяння.


Використовуйте якісні та дієві засоби від MIXTURA і ваша шкіра скаже вам дякую!
bottom of page