top of page
  • Фото автораFashion magazine

NY Fashion week. Тренди стрітстайлу.

NY Fashion week - одна з найголовніших подій вересня у світі моди. Протягом семи днів найстильніші представники індустрії запрошені на заходи, вечірки, покази. Тут можна побачити не тільки усталені тренди, а й прогнози на майбутні актуальні новинки. Це стосується не лише речей із подіуму ( усі колекції були розраховані на весну та літо 2024 року), а й вуличного стилю гостей Тижня моди у Нью-Йорку. Домінуючі тренди стрітстайлу до Вашої уваги.


Срібло. Багато срібла.


Протягом усього тижня очевидним було те, що модники закохані у срібло. Починаючи з таких ефектних речей, як срібні чоботи до коліна, спідниці та сумки, і закінчуючи дрібнішими деталями, зокрема срібними обручами та пряжками на ременях. Металевий відтінок безперечно був найпопулярнішим акцентом стрітстайлу.


У той час як срібло зазвичай асоціюється зі святковим настроєм та новорічними вбраннями, 2023 рік зробив його універсальним. Навіть незначна заміна – наприклад, сріблясті балетки замість чорних, допоможе Вам бути в тренді.


Срібло в одязі

Срібло в одязі

Тренди стрітстайлу: подвійний денім.


Джинсова тканина, безумовно, є основою стилю кежуал, але те, як її інтерпритують, надає усталеним моделям новизни та свіжості, а у випадку з NYFW це означає, що її потрібно носити з голови до ніг. Чи то класична джинсова сорочка на ґудзиках з джинсами в американському стилі або джинсова сукня з джинсовими чоботями, гості NYFW 2023 не соромилися бути максималістами.


   Подвійний денім

   Подвійний денім

Яскравий червоний.


Яскравий червоний – ближче до помаранчевого, ніж типовий яскраво-червоний – взяв NYFW штурмом. Ще у лютому, коли дизайнери показували колекції осінь-зима 23, на подіумах Valentino і Gucci простежувалася загальна тенденція до використання червоного кольору, який виявився найбажанішим і найсміливішим кольором осіннього сезону. У вуличному стилі його було достатньо: від монохромних червоних образів до вкраплень у взутті та аксесуарах.


 Яскравий червоний.

 Яскравий червоний.

Балетки з цікавими деталями.


У той час як на NYFW високий каблук – рідкість, цього року у вуличному стилі з'явилося набагато більше балеток, але без браку виразності. Сітка, «Мері Джейн» та деталі із кристалів перетворюють базове взуття на особливе.


Балетки з цікавими деталями.


Балетки з цікавими деталями.

Монохромні кремові образи.


Монохром - далеко не новий тренд, але саме в цьому і полягає влучність того, що він так часто повторюється у вуличних образах цього сезону NYFW. Зокрема, монохромні образи, виконані в білих та кремових відтінках, стали цікавими завдяки металевим аксесуарам, багатошаровості та нестандартному підходу до поєднання тканин.


 Монохромні кремові образи.

 Монохромні кремові образи.


Жакард.


Тканина із жакардовим візерунком була популярною на тижні моди у Нью-Йорку. Дизайнери використовували цей матеріал для створення яскравих суконь, костюмів та пальт. Жакардовий візерунок - це вишукано, елегантно і нетривіально .

Автор Дар'я Черевко


     Жакард.

     Жакард.


Комментарии


bottom of page