top of page
  • Фото автораFashion magazine

MIXTURA. Натуральна косметика для відновлення у сучасному стилі життя

Оновлено: 8 черв.

Жити у сучасних умовах – це бути справжнім героєм та творцем майбутнього. Сучасний ритм життя визначається швидкістю, технологічним прогресом та постійними викликами. Цей стиль, хоч і надає безліч можливостей, водночас може впливати на наше фізичне та емоційне благополуччя, а також на зовнішній вигляд.


Спосіб нашого існування залежить лише від нас самих. Ми можемо правильно харчуватись, займатись спортом та зміцнювати свій внутрішній стержень, який допомагає нам боротись зі стресом та іншими навколишніми подразниками. На жаль, сучасний темп життя часто супроводжується підвищеною напругою, а особливо під час війни. Якщо час від часу не ставити організм «на паузу», негативних наслідків для самопочуття та працездатності не уникнути. Тому кращий спосіб для збереження душевної рівноваги — це вміння правильно розслаблятися.


Релаксація для душі та тіла має безліч переваг. У такий спосіб ми нейтралізуємо психічні та фізичні наслідки стресу, в якому перебуваємо кожного дня.

Догляд за тілом від mixtura

Також розслаблення дає можливість:


• ясно мислити та приймати обґрунтовані рішення;

• навчитися справлятися зі стресом;

• бачити життя в позитивному ключі;

• мати здорове тіло, невисоку частоту дихання, розслаблені м’язи та нормальний кров’яний тиск;

• знизити ризик серцевого нападу, автоімунних захворювань, психічних розладів та інших порушень, пов’язаних з наслідками стресу для організму.


А що насправді допомагає відволіктись від рутини та отримати безліч приємних емоцій, то це догляд за собою разом із українським брендом натуральної косметики власного виробництва MIXTURA.


Так ви не лише зробите приємне собі, а й шкірі, адже правильно підібраний догляд запорука щоденного сяяння.


Догляд за тілом від mixtura

Прийняття теплої ванни, коли ви можете розслабити тіло і відпустити думки, може допомогти вам почуватися оновленою. Після довгого дня, ванна — чудове місце для впорядкування думок, коли ви залишаєте за дверима усі турботи, які вас хвилювали протягом дня. Спробуйте практику повільного дихання, щоб відчути гармонію і насолодитися моментами спокою, поки ви наодинці із собою.


Не соромтесь відпочивати, робіть це з насолодою разом із MIXTURA. Ментальне здоров'я нам ще так знадобиться після ПЕРЕМОГИ.
留言


bottom of page