top of page
  • Фото автораBomond vip

MetGala 2023

Один з найбільш очікуваних модних заходів року Бал Інституту костюма MetGala 2023 за назвою "Карл Лагерфельд: Лінія краси" відбувся 1 травня в Метрополітен-музеї в Нью-Йорку. Цьогорічний бал був присвячений вшануванню німецького модельєра Карла Лагерфельда, який помер у 2019 році, і дрескод заходу був відзначений «На честь Карла».

Карл Лагерфельд - це ікона моди, який відзначився своїм неперевершеним талантом та бездоганним смаком у галузі моди. Він працював з найбільшими модними будинками світу, включаючи Chanel та Chloe, і став справжньою легендою моди.

На MetGala були представлені найбільш визначні та яскраві образи, натхненні стилем Карла Лагерфельда, його роботами та життєвим шляхом. Зірки та впливові люди світу моди зібралися, щоб вшанувати цю видатну постать, підкреслити індивідуальність в образах, які були підібрані з урахуванням дрес-коду заходу.

Ось декілька з наших улюблених, які були відзначені на цьому заході:
Doja Cat та Джаред Лето вбралися улюбленицею і спадкоємицею Карла Лагерфельда – кицькою Шупетт.
Кім Кардаш’ян. Сукня налічує на собі аж 50 000 перлин.
Дженна Ортега. Зірка нашумівшого серіалу «Венздей» змішала свій фірмовий готичний стиль із стилем препі і вийшов справжній “Chanel”.Марго Роббі цьогоріч продемонструвала нам сукню Chanel Couture колекції весна-літо 1993 року.
Дуа Ліпа виступила співголовою MetGala 2023, вийшла на доріжку у сукні Chanel та прикрасах Tiffany & Co.Справжнє естетичне задоволення у його абсолютному прояві!Читайте також:

Comments


bottom of page