top of page
  • Фото автораFashion magazine

Наше. Рідне. Українське. Топ 5 від жіночого журналу Bomond vip.

Оновлено: 12 трав. 2023 р.

Давайте поговоримо про українську культуру - ту, яка зігріває наші серця та надихає на талановитість та завзятість.

Ми часто забуваємо про те, що надзвичайні таланти, неперевершені вироби та інновації, які ми шукали десь, вже присутні поруч із нами, на нашій власній землі. Нарешті ми розуміємо, що маємо надзвичайні ресурси та таланти, які можуть конкурувати з кращими у світі.

Сьогодні в нашій добірці ми розглянемо українські бренди, що створюють неперевершені сумки, які не залишать байдужим нікого!

Bagllet

Сумки Bagllet - український бренд, який спеціалізується на виготовленні елегантних та стильних сумок високої якості. Кожна сумка виготовляється вручну з натуральної шкіри, що забезпечує довговічність та неперевершену якість. Сумки Bagllet мають простий, але водночас елегантний дизайн, який відображає класичний стиль та відмінно підходить для будь-якого образу.HVOYA

Український бренд HVOYA з Києва, який виготовляє елегантне, стильне взуття та сумки з використанням якісних матеріалів. Незважаючи на складні часи, марка відновила свою роботу та активно долучається до благодійних проектів, передаючи зароблені кошти на допомогу українським військовим.THE KODE

Вироби The Kode мають стильний та сучасний дизайн, здатний підкреслити індивідуальність своїх власників.

Важливим є те, що кожен виріб The Kode вироблений з натуральної шкіри, а отже, тішитиме вас не один сезон.

Всі кошти, за виключенням оплати собівартості роботи працівників The Kode, з колекції „SUPPORT UKRAINE” відправляють на допомогу ЗСУ.
Kachorovska

Український бренд сумок та аксесуарів ручної роботи, який поєднує в собі високу якість матеріалів, відмінний дизайн та бездоганне виконання. Кожна сумка Kachorovska - унікальний продукт, створений з максимальною увагою до деталей та мінімальним використанням машинного виробництва. Бренд пропонує широкий асортимент сумок різних стилів та форм, що відповідають найсучаснішим трендам моди.

З сумками даного бренду – всі погляди та компліменти ваші!


Kozhuhar

Бренд, який дарує насолоду від мистецтва та розкішних матеріалів. Кожен елемент сумок виготовлений з досконалістю і майстерністю ремесла, з використанням тільки високоякісної шкіри. Цей український бренд поєднує в собі класичний дизайн та відмінну якість матеріалів, які співвідносяться з вимогами сучасності та комфорту. Сумки та аксесуари Kozhuhar - справжні шедеври, що здатні доповнити будь-який образ, зробити його більш стильним та елегантним.

Автор Поліна Лобанова
Comments


bottom of page