top of page
  • Фото автораFashion magazine

Ірина Кузишин. Весільна фотографиня про мистецтво мовою світлин

«Зі шлейфом найголовніших скарбів памʼяті. Найкращі фотографії завжди стають розповіддю про нас самих»


Про світлини хочеться говорити цілу вічність. Професія фотографа ..вже давно стала не лише роботою, а справжнім призначенням. Пристрасний, справжній момент, закарбований у кадрах, створених серцем.


Цього разу журнал BOMOND VIP зазирнув за куліси фотографині пані Ірини. Особливе хоббі якої перевтілилось у справу життя, яка приносить не лише задоволення, а й справжнє щастя, вже 9 рік поспіль.Тендітна леді, яка створює магію …ранки наречених, особливі моменти найголовнішого дня у житті пари, love story та безумовна увага до деталей.


Кажуть, що світлини стають дзеркалом нас самих. Вони розповідають про красу та загадковість, ніжність і таку ледь вловиму емоцію непідробного мистецтва.
У кольорі чи чорно-білих фрагментах, у часи найглобальнішого натхнення і тоді, коли серце потребує змін …фотографія - це прояв власного всесвіту, який стає історією світла, віри, любові навіть у найтемніші часи.І у моменті, коли за спалахом камери, у руках фотографа народжується справжня творчість …нам хочеться зупинити час, аби зберегти ці спогади назавжди.

Comments


bottom of page