top of page
  • Фото автораFashion magazine

Intelligent Beauty Congress of Aesthetic Medicine | 19-20 Червня 2023

Цьогорічна найбільша колекція неймовірних конференцій та освітніх заходів для професіоналів індустрії краси у країнах Балтії відбудеться в мальовничій Ризі, столиці Латвії.



Саме цей конгрес став уособленням міжнародного спілкування та розвитку професійних спільнот навколо науки, об’єднуючи фахівців із різних країн світу.


У рамках конгресу проходять Балтійський антивіковий симпозіум, конференція для косметологів, форум з апаратних методик та конференція з перманентного макіяжу. Комплекс заходів, таких як лекції, семінари та майстер-класи для професіоналів індустрії краси вражає сучасним та інноваційним шлейфом.


Наукова програма конгресу


Наукову програму ведуть заслужені лікарі, відомі вчені та практики – кожен із них є експертом галузі. Конгрес представляє актуальний огляд останніх наукових відкриттів, що впливають на розвиток естетичної медицини та косметології.


У рамках конгресу кожен учасник отримує свій власний сертифікат.


Програма вражає своїм сміливим, цінним та сучасним баченням.


· Розробка індивідуального плану харчування, рекомендацій щодо способу життя, персоналізований вибір естетичних процедур та засобів догляду за шкірою.

· Сучасні можливості апаратних технологій.

· Конференція з перманентного макіяжу.

· Як досягти гарних результатів від косметичних процедур, не використовуючи ботулотоксин, філери та лазерні технології.


Партнерами конгресу виступають:


Intelligent Beauty Congress of Aesthetic Medicine - це нове дихання у світі beauty індустрії. Конгрес, що багато років поспіль символізує вдосконалені знання, нові відкриття, живе спілкування та надзвичайну енергію, яка вирує у повітрі на узбережжі Балтійського моря!

Автор Олена Любченко


Читайте також:


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page