top of page
  • Фото автораFashion magazine

Битва текстур: Блиск vs Олія для губ. Що вибрати для досконалого блиску?

Оновлено: 18 квіт. 2023 р.

Чи задавались ви коли-небудь питанням, у чому різниця між олією для губ та блиском для губ? Ми, звичайно, що так.

Тому вирішили детально розібратись у цій темі, щоб отримати відповідь на палке питання краси.

Є багато схожостей і відмінностей між цими двома продуктами. Наприклад, блиски надають більш яскравий блиск і насичений колір, але часто залишають липкі відчуття на губах, тоді як зволожуючі олії для губ надають губам легкий відтінок кольору та блиску. Загалом, кожен з них має свої унікальні переваги, що роблять їх незамінними засобами з різних причин.

Давайте розберемось у цій темі разом!Що таке олія для губ?


Олії для губ є легшими, ніж блиски, але важчими, ніж бальзами для губ. Зазвичай вони містять принаймні один вид природної або рослинної олії (більшість містить комбінацію двох-трьох олій різної ваги для пом'якшення текстури), таких як кокосова, мигдалева, авокадова, насіння соняшнику або жожоба, нарівні з вітаміном Е та гіалуроновою кислотою.

Оскільки на губах відсутні залози, що виділяють олію, косметичні хіміки пояснюють, що олії для губ допомагають зберігати вологу в губах.

Незважаючи на те, що олії для губ можуть надавати більше зволоження та живлення, ніж інші засоби, що робить їх ідеальними для сухих губ, вони, зазвичай, мають меншу насиченість пігменту і залишають на губах легкий відтінок кольору. Тому олії надають губам природний та соковитий вигляд.UNICO Lip Plumper Gloss

Що таке блиск для губ?


Lip gloss надає губам блискучий, майже вініловий вигляд. Він також допомагає губам виглядати пишніше через те, що ступінь блиску більш інтенсивний, ніж такий, що надає олія. Однак, не всі блиски для губ однакові. Деякі мають прозору текстуру, тоді як інші - високу насиченість пігменту і містять блискітки або голографічні пігменти.Спільна особливість блисків для губ - це полібутен - інгредієнт, який надає їм густого, високого блиску. Крім полібутену, більшість блисків для губ містять суміш олій, пігментів і восків.

Подібності олії для губ та блисків


Зволоження


Головні зволожуючі інгредієнти в більшості олій для губ та блисків - це природні олії (наприклад, арганова, кокосова) та гіалуронова кислота.

Проте, варто зауважити, що олії для губ позиціонуються як набагато кращі засоби для зволоження губ, ніж блиски.Фактор блиску


Як олії, так і блиски для губ дарують сяючий вигляд губам у різних ступенях. Загалом вважається, що блиски для губ надають більше блиску, оскільки формула залишається на поверхні губ; олія проникає глибше в губи, щоб допомогти відновлювати та зволожувати.

Dior Lip Glow oil

Інгредієнти


Є багато спільного в складі олії та блиску для губ. На початку список включає засоби з м'якого поліізобутилену та загущувача полібутену. Також це стосується касторової та мінеральної олій. Природні олії є ключовими інгредієнтами багатьох олій і блисків для губ.


Здатність збільшення об'єму губ


Багато олій для губ та блисків мають у своєму складі компоненти, такі як олія м'яти, кориці та пептиди, що можуть тимчасово збільшувати об'єм губ. Корисно відзначити, що також часто використовуються перець і імбир в ліпових оліях та блисках для губ з ефектом підвищення об'єму.Lancome L'Absolu Gloss Sheer
Lancome L'Absolu Gloss Sheer

Легкість використання


Олії для губ та блиски надзвичайно легкі у використанні. Більшість з них мають аплікатор у вигляді пензлика. Однак, вони також можуть бути у вигляді ролерного аплікатора або тюбика з можливістю стиснення. Ці різні формати дозволяють швидко нанести формулу на губи всього за декілька секунд.


Відмінності олії та блиску


Текстура


Олії мають легшу текстуру, ніж блиски. З іншого боку, блиски виготовляються з більшою кількістю синтетичних інгредієнтів, що призводить до їх густої, липкої консистенції. Крім того, деякі блиски, особливо ті, що містять сильні полімери, утворюють плівку (інгредієнт, який робить блиск липким), можуть спричиняти відчуття сухості на губах з часом.


Clarins Lip Comfort Oil

Користь


Олії зволожують губи, оскільки вони, зазвичай, містять поживні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота, рослинні олії та вітамін Е. Вони також створюють бар'єр між чутливою шкірою на губах та впливом навколишнього середовища. Блиски, як правило, не надають таку користь.

Тривалість


Одна з ключових відмінностей між оліями та блисками - це те, як довго кожен з них тримається на губах. Оскільки олії зволожують губи, їх ефект зазвичай триває довше, ніж блиск, що лежить на поверхні губ і часто вимагає повторного нанесення протягом дня.Отже, підводячи висновки по оліях для губ та блискам, можна зазначити, що це абсолютно різні продукти і кращого або гіршого варіанту тут немає - все залежить від власних вподобань.


Вибирайте формулу, яка підходить саме вам.


Бажаєте зволоження та живлення? Зупиняйтесь на олії для губ!

Хочете отримати супер блискучий фініш та насичений пігмент? Блиск для губ, ймовірно, кращий варіант для вас.

Автор Поліна Лобанова

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page