top of page
  • Фото автораFashion magazine

Бренд натуральної косметики MIXTURA: «Ретинол останнього покоління – бакучіол»

Золотий стандарт догляду для шкіри з проблемами пігментації, акне, постакне, вікових змін та втрати тонусу – речовини ретиноїдної групи.


Ретинол має особливості застосування, а також може бути протипоказаним. Вагітність, період годування, чутлива шкіра чи непереносимість даного компонента - основні чинники, у яких ретиноїди не включають в догляд.


У таких випадках на допомогу приходить бакучіол – речовина рослинного походження зі схожими показами до застосування без побічних ефектів від ретиноїдів. Активний рослинний компонент, вперше ізольований із рослини Psorelia Corylifolia (Bu Gu Zhi (кит.)) у 1973 році. З 2007 року бакучіол почали застосовувати у елітній натуральній косметиці.


MIXTURA

Бакучіол – рослинна альтернатива ретинолу, оскільки він впливає на ті ж рецептори, які чутливі до похідних вітаміну А. Потужний антиоксидант, він має антимікробну дію, регулює виділення шкірного сала, перешкоджає розмноженню Propionibacterium acnes і активно застосовується в антиакне та постакне догляді.

Профіль його дії:

• антиоксидантний;

• регулює гіперпігментацію;

• зменшує запалення;

• антибактеріальний;

• зменшує зморшки;

• м’яко діє та добре сприймається шкірою.

 

Український бренд натуральної косметики MIXTURA пропонує вам новий засіб, який ідеально підійде для догляду за шкірою обличчя та шиї.


MIXTURA

MIXTURA знає наскільки важливі ритуали догляду за собою і ділиться з вами атмосферними та дієвими олійками, у яких поєднані ніжність та потужний косметичний потенціал рослин.


MIXTURA

Формула олійки-сироватки “Бакучіол” підсилена дією ще одного цінного біоактиву: астаксантину – потужного антиоксиданту, у 6000 разів потужнішого за відомий усім вітамін С, у 700 разів ніж коензим Q10 і у 550 разів сильнішого за токоферол (вітамін Е). Сироватка ідеально підійде для проблемної, вікової шкіри сухого та комбінованого профілю.

 

コメント


bottom of page