top of page
  • Фото автораBomond vip

BRADERM. Італійська косметика в Україні. Про любов до себе та професійний догляд за шкірою

Краса вже давно стала втіленням найбагатогранніших проявів нашого життя. Від улюблених fashion образів до трендового макіяжу, від естетики навколо до вибору, який ми робимо щодня. Та попри величезну кількість граней, поза часом залишається краса, яка випромінює світло «за кулісами» одягу, взуття, парфумів та декоративної косметики.Сьогодні ми поговоримо про доглянуту, здорову шкіру обличчя. Як візитну карту не лише наших nature mood, а й безумовний прояв любові до себе. Та цього разу мова піде про унікальний професійний підхід у процесі догляду і лікування, починаючи від акне, дерматиту, чутливості шкіри до багатьох інших проблематик, з якими ми досить часто зіштовхуємось протягом життя.


Ми впевнені, що дана стаття стане не лише цінним знайомством із унікальним брендом BRADERM, а й красивим нагадуванням для кожного - дбати про шкіру обличчя за допомогою професійних засобів ..завжди у моді і варте найбажанішої уваги.


BRADERM - провідна компанія з виробництва лікувальної дерматологічної косметики.«Наша мета - забезпечити ефективний та науково обґрунтований догляд за шкірою».


Цінність бренду - це безумовна турбота та увага до потреб лікарів і пацієнтів, створення передових продуктів для лікування дерматологічних нюансів, постійне наукове оновлення та вдосконалення компанії, яка так потужно відкриває світ здорової шкіри в Україні.


Унікальна космецевтика з Італії, що знайшла відгук у серці найвимогливіших експертів в області дерматології та косметології. Сертифікована за найвищими європейськими стандартами, косметика стане особливим вибором для вас цієї весни та у будь-яку іншу пору року.Comments


bottom of page