top of page
  • Фото автораFashion magazine

BOMOND PARFUM. Шлейф весни у кожній ноті

Сьогодні чудовий день, коли ми можемо чесно сказати, що в повітрі відчувається аромат весни! Нарешті ми маємо сонячний (і майже теплий, коли не в тіні) день, і це чудове відчуття. Впевнені, що ви, як і ми, з нетерпінням зустрічаєте новий справжній весняний сезон.


Щоб відсвяткувати це, ми завітали до Bomond Parfum та дізнались про те, як надати своєму дому аромат весни. Від ароматизації кімнати до додавання свіжого аромату на стіл для вечері, є безліч способів, якими можна принести прекрасний аромат в своє повсякденне життя. Ми зустрілися з командою Bomond Parfum, експертами з ароматів та стилю життя, і ось їхні поради, як максимально використовувати аромати весни у вашому домі. Які аромати ви рекомендуєте для весни?

Першим, однозначно, варто назвати – Cabernet Sauvignon.

Чаруючий аромат для дому, який ніжно обгортає кожну кімнату.

На перший акорд відкривається свіжість червоної ягоди, що вносить відтінок ранкової прохолоди та весняного оновлення в приміщення. Ці ягоди витончено забарвлені рожевими відтінками, ніби ледь відцвітаючі на вітрі.У серці аромату тихо грає троянда, даруючи йому ніжність та романтичність. Кожна нотка троянди – це маленька квіткова мелодія, яка лине у повітрі, створюючи атмосферу ніжності та весняної закоханості.

Базовий акорд втілюється в ванільному ароматі, що приносить почуття тепла та затишку. Ваніль – це солодка, вишукана нота, яка додає аромату витонченості та довершеності, створюючи відчуття розкіші та комфорту.

Магічне поєднання свіжості ягід, ніжності троянди та тепла ванілі подарує вам можливість відчути себе в обіймах природи, де кожен подих наповнений емоціями.

Наступним ми обрали – Tobacco & Oak.

Весна - це пора розквіту природи, коли відкривається нове життя після зимової сплячки. Квіти розквітають, дерева оживають свіжим листям, а повітря наповнюється світлим ароматом. Саме в цей час року, коли довгі зимові дні залишаються позаду, ми відчуваємо бажання зануритися в атмосферу свіжості та оновлення.


Аромат, який складається з ноток дуба, тютюну, свіжої м'яти та солодкої троянди, є відповіддю на це бажання. Він переносить у наші серця теплі дні весняної прогулянки, коли запах дубового лісу змішується з ароматом свіжої м'яти, яку ми збираємо на галявині. Нотки тютюну додають аромату загадковості, нагадуючи про спокійні вечори, коли ми сидимо біля вогнища, насолоджуючись відпочинком.

Солодка троянда в ароматі втілює ніжність та кохання, яке насичує повітря навколо нас у цю пору року. Всі ці нотки, взаємодіючи між собою, створюють вишуканий аромат, який викликає емоції та переносить нас в атмосферу весняного розквіту.

Цей аромат актуальний саме на весну, коли ми прагнемо оновлення та занурення в природу.

Також цієї весни ми подарували свою симпатію дифузору Black Plum

Цей аромат - справжнє творіння природи, яке переносить вас в світ квітучих садів та соковитих фруктів. Він втілює всю чарівність весняного ранку, коли роса віддзеркалюється на листках ревіння, а фруктові дерева багряніють від свіжих плодів.

Аромат починається з легкої свіжості ревіння, яке ніби виглядає на вас з-під ранкової роси, даруючи відчуття природної легкості та гармонії. Далі вирушаєте в солодкий світ фруктів - груші, персику, соковитої сливи та кислої ожини. Нотки груші відчуваються як соковита, сочна солодкість, що легко вкриває вас своїм ароматом. А персик вносить нотку зігрівання та м'якості, немовби прислухаючись до природи, яка оживає.


Соковита слива та кисла ожина додають аромату ноток таємничості та глибини, які роблять його багатогранним та емоційним. Цей аромат - справжнє мистецтво, яке здатне викликати емоції та занурити вас у весняну атмосферу.

Black Plum кожною своєю ноткою запрошує вас до захоплюючої подорожі, де з кожним подихом розкривається новий відтінок весняної краси.

コメント


bottom of page