top of page
  • Фото автораFashion magazine

AKVILEGIA DESIGN. Про дизайн інтерʼєру, естетику та психологію мистецтва у новій рубриці журналу BOMOND VIP

«Коли дім стає відображенням душі, вашого ритму життя, вподобань і любові. У дизайні, деталях, кольорах, у дрібничках, візуалізаціях, що мають свій безумовний сенс, цінність та навіть шлейф психології, розповідаючи про вас самих особливу історію.»Сьогодні ми поговоримо про дизайн інтерʼєру, затишок і тандем мистецтва та естетики. Редакція журналу BOMOND VIP завітала на зустріч з талановитими, прекрасними засновниками бренду AKVILEGIA DESIGN.


Концепція дизайну інтерʼєру, наших побажань - це завжди віддзеркалення у просторі власних емоцій, відчуттів, які знаходять свій прояв у речах. Від меблів, системи освітлення до картин і стінопису.


Зараз, як ніколи раніше, слово «дім» має надзвичайно глибокий сенс. Це наше місце сили, ранкової кави, теплих розмов, сімейних вечерь і навіть роботи. Це світ, створений із світлих мрій, які так важливо втілювати у реальність, аби почувати себе щасливими, у потрібному місці та у потрібний час.


Разом з AKVILEGIA DESIGN ми підготували для вас добірку світлин одного із розкішних проєктів …як прояв мистецтва нашого життя та натхнення рухатись до власних бажань!
Comments


bottom of page