top of page
  • Фото автораFashion magazine

7 перевтілень волосся Майлі Сайрус

Ми спостерігали за змінами Майлі у багатьох аспектах і її перевтілення волосся - одні з наших улюблених.

З роками співачка та акторка експериментувала з різними зачісками, включаючи колір та різну довжину.

Нижче ви знайдете деякі з наших улюблених моментів перевтілень волосся Майлі Сайрус.

№1 Модерн Маллет

Маллет, який диктує витонченість та сучасність, повертається в тренд і Майлі впевнено демонструє цей стиль, виглядаючи неймовірно захоплююче.

Майлі Сайрус

№2 Шеггі

У 2020 році, зачіска "шеггі" була дуже популярною і ми захоплюємося виглядом зірки з цією стрижкою. Шевелюрою, яка спадає на плечі та поєднується з розкішним акцентом навколо обличчя. Ідеальний вибір, якщо ви шукаєте щось неприхильне до складного догляду та укладки.

Майлі Сайрус

№3 Дифузорні хвилі

Завдяки своїм розкішним розпущеним кучерям, які Майлі представила на Вечері Оскарів Vanity Fair 2019 року, цей образ став одним з найулюбленіших для нас упродовж всього часу. Щоб створити подібні хвилі, важливо не наносити занадто багато продукту та використовувати дифузор, аби ретельно висушити ваші кучері.

Майлі Сайрус

№4 образ Майлі Сайрус

Майлі на Party In The U.S.A. виступала в ролі ведучої Новорічного спеціального шоу NBC 2022-2023 років. Майлі обрала для цієї події хвилясті локони, що сяяли мокрим блиском під час того як вона розділяла сцену з Доллі Партон.


№5 Зачіска натхненна Доллі Партон

Коли твоя хрещена мати Доллі Партон, ти живеш або в музичній казці, або в житті Майлі Сайрус. Велися чутки про те, що співачка зіграє Партон у біографічному фільмі, але ця інформація не підтверджена. Незважаючи на це, на заході LACMA Art + Film вона підкорила всіх зовнішнім виглядом, натхненним Доллі.

Майлі Сайрус

№6 Елегантні хвилі Old Hollywood

Ці розчісані хвилі, які Майлі Сайрус показала на червоній доріжці Греммі, втілюють у собі елегантність. Важливим елементом для створення подібної зачіски є надійна щітка зі змішаною щетиною.

Майлі Сайрус

№7 Faux Bob

Faux Bob – ідеальна зачіска, якщо у вас є довше волосся і ви хочете підняти його до лінії шиї. Після того як хвилі будуть розчісані та зафіксовані, зв'яжіть волосся вільним хвостом, обережно загорніть кінці всередину хвостика та закріпіть за допомогою шпильок.


Майлі Сайрус

Автор: Поліна Лобанова

Comments


bottom of page