top of page
  • Фото автораFashion magazine

СИЛА СУКНІ: поради від експерта жіночого журналу Bomond vip

Сукня у всі часи вважалася основним атрибутом жіночності. І причина цього полягає не тільки в красі такого одягу. Вважається, коли жінка одягає сукню, вона починає акумулювати притаманну їй енергію жіночності. Тому сукня несе з собою ще й певний сакральний сенс для кожної з представниць слабкої статі.


Якщо згадати як були одягнені жінки давніх цивілізацій, то ми побачимо їх саме у сукні чи спідниці. У колишні часи люди більш тонко відчували свій зв’язок з силами природи. І було всім відомо, що жінка і чоловік відрізняються енергетично.


Вважалося, що саме сукня допомагає жінці вбирати потужну енергію та силу матінки Землі, енергію родючості та благополуччя. І вже чоловік брав цю енергію від жінки. Тому і нині носіння сукні впливає на посилення магнетизму з боку чоловіків.

Вбираючись в красиву сукню, будь-яка жінка може відчути, наскільки швидко змінюється настрій і стан. У жінки немов починає прокидатися величезна і дуже знайома їй енергія. Природно, і чоловічі погляди завжди спрямовуються саме на жінок у сукнях.


Маленька звичка носити сукні окупається жіночим щастям. І вона відбивається на всій зовнішності та робить жінку неповторною. Цього не дадуть носіння жодних штанів.Спробуйте прямо сьогодні одягнути сукню, тому що це:

1. Жіночно, елегантно, красиво. Жінка в сукні рухається витончено, плавно, гіпнотично діючи на оточуючих. Постава і хода істотно змінюється, і відразу видно: йде Жінка. Це робить її граційною та привабливою.


2. Дозволяє відчути себе ніжною та тендітною. Саме жінці в сукні чоловікам хочеться подати руку, зробити приємне, підтримати, допомогти, подарувати свою увагу, та обдарувати матеріальними благами. Одягнувши плаття ви перебудовуєтеся на “жіночу” хвилю. Вам не прийде в голову робити щось важке- поруч обов’язково з’явиться помічник!


3. Надає впевненості в собі. А тепер уявіть, ніби ви зараз дивитеся на себе в дзеркало в красивій сукні. Відчули? Ваше тіло реагує, тому що вам подобається, як ви виглядаєте. Сукня просто змусить вас відчути себе неймовірною!


4. Сексуально та привабливо. Вибираючи сукню, жінка програмує себе на романтику та бажання отримувати задоволення.


5. Чарівно. Правильно підібрана сукня робить жінку будь-якого віку молодше на декілька років.


6. Це модно та яскраво. Жінка одягнена в красиву сукню завжди виділяється з натовпу. Нею не можливо не замилуватися. Це справжня леді, яка справить позитивне перше враження.


Якщо у вашому гардеробі не має суконь, може тоді, прийшла пора змінити цей факт? І повірте, слідом за цим у вашому житті багато чого зміниться.

Автор: Олена Малій, власниця інстаграм-магазину @tvoia.suknia


Читайте також:Comentarios


bottom of page