top of page
  • Фото автораFashion magazine

ГАРДЕРОБ. Ваш особистий хід Королеви

У стилі «тихої розкоші», більше ніж одяг, аксесуари та глобальніше ніж стиль. Образи, які хочеться повторювати та колекції, які надихають.

Ми завітали у простір Instagram @less_is_best_fashion стиліста, пані Оксани та закохались у її професійний, сміливий, розкішний погляд на стиль, моду, одяг і трошки більше ніж просто гардероб.

Правильні чорні та білі штани, базова білизняна сукня, універсальний шовковий топ, піджаки та ідеальні молочні джинси - Капсула в стилі «тихої розкоші» від українського бренду INLYLAND закохує з першого погляду і має неабиякий шлейф весни.


Поговорили також і про розбір гардеробу. Ні, не як панацею чи гарантію ідеального стилю, але надзвичайно важливий та потрібний процес! Адже навіть гардероб з «довготривалим терміном придатності» потрібно переглядати, аналізувати, приміряти і, наче художник, створювати ідеальну «картину» стилю.

І справжнім естетичним задоволенням для нашої редакції стала підбірка образів Керрі Бредшоу і самої Сари Джессіки Паркер, які є не лише вічною класикою, а й ідеально впишуться у сучасні тренди. Цікаві прийоми і стилістичні мікси, які неодмінно хочеться відтворити та вловити це непідробне відчуття краси.


І, якщо Ви теж часом губитесь у величезному асортименті брендів, якщо хочете віднайти свій особистий стиль, знати «що і де краще придбати», Вам неодмінно захочеться познайомитись з пані Оксаною. Погодьтесь …розбір гардеробу - це ідеальне рішення, коли серце прагне змін, мода диктує свої правила, а виглядати хочеться невимушено, стильно та красиво.

Мати свою родзинку, вміти знайти свій базовий гардероб та розуміти прийоми стилізації.

З часом змінюється не лише фасон базових речей, таких як сорочка, піджак чи штани, а й принципи їх поєднання. Зі своїми родзинками та цікавими деталями!

І закінчити дану статтю хочеться словами з культового «Секс у великому місті»:

«Любов — це єдиний бренд, який не виходить з моди».

Любіть себе, надихайте, закохуйте, ловіть погляди та компліменти. І нехай Ваша краса стане дзеркалом світу, у якому кожна леді - Королева. На червоній доріжці, вдома, на побаченні, бізнес-зустрічі чи бранчі з подругами Ваш стиль - Ваше життя!

Автор: Олена Любченко
Kommentare


bottom of page