top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

Біла спідниця. Як носити стильно? Fashion добірка від стиліста Оксани Швед

На березі океану, моря чи вулицями улюбленого міста, літо надихає нас на створення красивих образів та повертає таку особливу любов до білого кольору.


Сьогодні на сторінки жіночого журналу BOMOND VIP fashion повертається ваша улюблена рубрика, у головній ролі з незмінно талановитою пані Оксаною.


Audrey Hepburn, 1958

Саме пишна міді спідниця в стилі 50-х стане найтрендовішим рішенням сезону. Вона може бути з бавовни чи льону, зі складками, зборками чи просто А-силуету, або й прямою. Варто обирати відповідно до вашого стилю та особливостей фігури.


Така спідниця просто вражає діапазоном власної комбінаторики. До речі, вона не менш красиво підійде і для образів на ранню осінь.
Також варто звернути увагу на вибір взуття в образи: трендові балетки, лофери, вʼєтнамки, сандалі чи підбори, залежно від ваших вподобань.


Важливим є і те, що мова не йде про звичні нам базові сатинові міді спідниці. Вони теж, звісно, актуальні і ми їх носимо, але саме цього літа серце модниць підкорює пишна міді спідниця в стилі 50-х.

Кажуть, що моду варто відчувати. Адже ця розповідь не лише про тренди, а й про те, якими ви бачите себе в естетиці fashion. Нехай кожен ваш образ цього літа буде зі шлейфом жіночності, легкості та світла, яке ми створюємо серцем.


Comments


bottom of page