top of page
  • Фото автораFashion magazine

Вулична мода на Fashion Week в Італії. Деталі від журналу Bomond Vip.

Особливу увагу хочеться приділити саме цьому Fashion Week. Адже стиль скандинавських дівчат – це окремий модний напрямок. На сьогодні ці панянки конкурують за пальму першості з француженками, чиї образи вважаються еталонними («паризький шик», як часто зазначають стилісти).


Кілька останніх років саме про скандинавських дівчат із Данії, Швеції, Норвегії стали говорити більше, ніж про їх паризьких конкуренток. Скандинавки уміло поєднують і французький шарм, і контраст жіночності з oversize’ом , мінімалізм і любов до чистих і простих силуетів.

Вони обожнюють вінтажні речі та екстравагантні тренди. Окрім цього, скандинавки вміють філігранно підібрати базу гардеробу.


Минулого тижня на Fashion Week у Копенгагені таких яскравих акцентних образів було чимало. Тому, пропонуємо отримати порцію натхнення від стильних скандинавок!

Fashion Week у Копенгагені

1. Металік.

Обожнюваний багатьма модницями тренд. Ми теж радимо Вам придивитися до нього. А особливу увагу звернути на металізовані спідниці та брюки. Поєднуйте їх із звичайними речами у стилі кежуал, як це робили дівчата на тижні моди у Копенгагені.Металік

2. Денім.

Тотал денім, увійшовши в моду, не виходив із позиції лідера трендів. Він є дуже простим і ефектним у виконанні. Часто бачимо його на фото блогерів у соцмережах, проте рідко на вулицях. Тому, рекомендуємо спробувати одягати джинсові речі сміливіше!Денім.

3. Монохром.

Скандинавські модниці знають усе про філігранну базу. Колір – чи не основний із прийомів. Монохром – образ, побудованих із одного кольору та його відтінків. Речі при цьому варто обирати простого крою. Цей тренд залишиться із нами на довгі роки.Монохром

4. Total black.

Один із різновидів монохрому. Як зрозуміло, з кольорами тут не поекспериментуєш. Тому потрібно грати із фактурами : шкіра + денім/шерсть, трикотаж + мереживо, і так далі, наскільки вистачить фантазії.Total black


5. Гранж.

Незважаючи на те, що скандинавська мода – еталон мінімалізму й авангарду, цього року тренд на гранж не оминув і цих модниць. “Бунтують” вони за допомогою шкіряних рваних курток, шипів, люверсів, яскравого оверсайзу.Гранж

6. Шкіра.

Шкіряних речей ( не лише косух) цього року було чимало. Швидше за все, у вас ще залишилися шкіряні піджаки , спідниці й штани з минулого сезону. Саме час їх зіставати й носити як базу!


7. Бермуди.

Шорти до колін вільного крою кочують із нами з сезону в сезон. Беремо приклад із датчанок і носимо їх з вільним верхом і підборами.


Бермуди


8. Прозорі тканини.

Один із трендових прийомів цього сезону – демонстрація нижньої білизни/ елементи з мереживними вставками. Однак, як показує статистика, готові до такого далеко не всі. Тому, пропонуємо переглянути фото скандинавок, де немає місця зайвій відвертості.


Прозорі тканини

Автор: Дар'я Черевко
Comments


bottom of page