top of page
  • Фото автораFashion magazine

VERBENA. Український бренд аксесуарів

Оновлено: 29 січ.

Чи не кожна людина, яка слідкує за трендами, знає наскільки важливу роль в образах відіграють аксесуари, адже вдале їх поєднання дозволяє влучно підкреслити всі переваги, зробити Ваш лук особливим і довершеним. Головне у цій справі - обирати якісні аксесуари, які не обтяжуватимуть образ, а навпаки надаватимуть йому новий сенс та свою унікальність.
“Кохання з першого погляду”, - саме так описують бренд, що вже встиг стати улюбленим у багатьох поціновувачів стильних аксесуарів та безумовним вибором редакції журналу BOMOND VIP.


Турбота про клієнтів та любов до своєї справи ..це історія про бренд VERBENA. Його засновниця Альбіна Форощук дуже точно відчуває, що потрібно саме Вам. Вона втілює найкращі побажання кожного в індивідуальних пошивах під замовлення, а приємним бонусом стануть Ваші ініціали на речах, які вкотре підкреслюють оригінальність бренду.Що цікаво, усі моделі сумок мають жіночі імена, цим виробники дають зрозуміти, що основним джерелом натхнення є прекрасні леді. Асортимент VERBENA має широкий спектр якісних шкіряних виробів, наприклад найтрендовіші новинки, такі як “basket bag”, сумка яка ладна вмістити всі необхідні речі, при цьому залишити образ стильним.VERBENA — це поєднання витонченої краси та лаконічної яскравості, ніби гра кольорів, які перекликаються з різноманітністю текстур. Якщо Вашому образу чогось і не вистачає, будьте певні йому не вистачає саме сумочки від VERBENA.

Comments


bottom of page