top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

Український бренд HNATOVSKA. Про любов до себе у найменших дрібницях

“Сьогодні війна внесла свої корективи в кожній українській домівці. І саме у цей час в наших реаліях бути сильною жінкою, дівчиною вкрай важко та водночас дуже важливо. Саме розуміння того, що я не хочу залишати свій дім, свою країну - я вирішила створити особливий бренд, який би зміг хоч трішки допомогти економіці країни та моїй сім’ї, адже ми не знаємо що буде завтра”.


Слова, які стали першим кроком знайомства редакції журналу BOMOND VIP fashion із пані Анною, засновницею українського бренду HNATOVSKA.Початок неймовірної історії створення надихає та втілює у собі прекрасну розповідь про жінку сучасності, яка прагне відчувати себе комфортно в одязі, що наповнює безумовним сенсом мить у ритмі сьогодення.


“Ми з мамою вирішили відкрити власну майстерню з виробництва одягу та вільний простір для українських брендів, адже сьогодні важливо підтримувати саме український продукт. У нашому магазині кожна дівчина, жінка знайде для себе одяг, у якому відчує зручність у повсякденності, комфорт та трішки позитивних емоцій.”


Надихає і те, що турбота, зацікавленість та повага у ставленні до кожної замовниці є головною цінністю бренду.“Я не прагну мати потік клієнтів, які сьогодні прийшли і більше не повернулись, бо якість не така, сервіс не такий і так далі. Я прагну створювати такий простір, де буде панувати саме довіра і відчуття цінності, що кожна особлива та важлива.”
Ніжність та якість, чарівність індустрії моди та любов до речей, створених українським серцем. Колекції, представлені брендом HNATOVSKA - зізнання у красивих почуттях до себе та світу, які переплітаються у реаліях сучасності та дарують світло, віру, надію попри все.


Kommentare


bottom of page