top of page
  • Фото автораBomond vip

Український бренд Verdoni. Про моду, сумки, “Кохання і Життя”

“Ми створюємо сумки, які допомагають кожній жінці підкреслити свій характер та індивідуальність,  зробити зручним та комфортним її життя, максимально насиченим та активним. Сумка Verdoni  - як жінка, якій обертаються услід. Хочеться запам'ятати кожну її деталь , яка западає прямо в серце.”Саме з цих слів та розкішної нової колекції розпочалось знайомство редакції журналу BOMOND VIP та пані Марини Гайович, засновниці бренду Verdoni. Назва якого натхненна творчістю талановитої прабабусі засновниці. Італійське коріння та справжній талант спонукали її на створення колекції розкішних сумок та аксесуарів.


Концепція бренду направлена на універсальність та функціональність всіх виробів з використанням найякісніших італійських та японських матеріалів. Максимальну увагу бренд приділяє всім деталям при виробництві сумок, починаючи від закупівлі матеріалу і закінчуючи перевіркою швів та стійкістю фурнітури.


“Amore e Vita” (у перекладі з італійської “Кохання і Життя”)Сьогодні ми маємо честь познайомити вас з новим дропом бренду Verdoni “Amore e Vita”, який хочеться назвати гімном сучасності та прагненням втілити спільні мрії кожного з нас у реальність. Презентована на благодійному вечорі Ukrainian Women Unity, колекція стала проявом не лише моди, а й єдності.


Новий дроп натхненний нашим життям, нашою реальність, коли в один момент потрібно взяти з собою все необхідне.

“Для вирішення цієї задачі, я створила 2 сумки, які є взаємодоповнюючими, виконаними з однакових матеріалів (якісних, практичних та функціональних), у базових і трендових кольорах одночасно”, розповідає пані Марина.


Дроп складається із сумки Хобо – Amore. Це вмістка, практична і універсальна модель сумки, куди точно поміститься все необхідне. До речі, у 2024 році, сумки Хобо, сумки Шопери – це тренд, який має бути у кожного.


Тобто, усі обʼємні, габаритні речі можна покласти у сумку Хобо “Amore”, а інші дрібні речі (телефон, гаманець, паспорт) краще тримати біля себе і покласти у меншу сумку крос-боді, яка має назву «Vita».


“Як на мене, це вийшло ідеальне поєднання різних за функціоналом сумок, але таких необхідних і практичних на сьогодні.”Та кохання з першого погляду трапилось у момент знайомства редакції з розкішною сумкою “Vita” у такому трендовому та ефектному кольорі стиглої вишні. Як прояв та втілення найкрасивіших почуттів, як символ особливої історії кохання.Жінка. Прекрасна, вільна, впевнена, різна та безумовно справжня. Вона встигає все на світі і так чуттєво приміряє десятки важливих ролей. Мода - це завжди насамперед історія про жінку. Мода ж разом з Verdoni - це Кохання і Життя, тут і зараз …у моменті, коли кожна леді розквітає щодня.Comments


bottom of page