top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

Український бренд SADLIN. Історія мистецтва вустами засновниці. Про натхнення, естетику та нову колекцію “AZURE DREAMS”

“З самого дитинства я відчувала, що моя майбутня професія буде зв‘язана з творчістю.”


Закулісся творчості завжди наповнює безумовним бажанням бачити прекрасне, доторкатись до чогось нескореного часу та надихатись світлом, закарбованим на шляху до мрій. Сьогодні редакція журналу BOMOND VIP fashion за горнятком кави підготувала для вас чарівну історію пані Ліни та її вишуканого бренду SADLIN.“Не можу передати словами, тому передаю через творчість”


У 12 років я почала писати картини, і їх кількість в моїй кімнаті так зросла, що я вирішила почати їх продавати. Замовлення йшли добре, і вже через 2 роки, у 14, я підписала свій перший контракт з мобільним додатком для художників. Я занурювалась у ці процеси ще глибше, насолоджуючись творенням та пошуком способів виразити себе на полотні. Але скоро мені стало зрозуміло, що я не можу обмежувати себе рамками холста.


Творчість — безмежна, і я прагнула створити щось своє з нуля, щось унікальне. Ідея створення власного бренду одягу в 14 років виникла у мене саме з цього натхнення. Накопичивши кошти з продажу картин, я вирішила випустити свою першу колекцію одягу.


Звісно, це важко, особливо поєднуючи зі школою та особистим життям. До того ж у наступному році мені потрібно буде активно готуватись до НМТ. Проте я докладала дуже великих зусиль, щоб самостійно зрозуміти всі тонкощі та труднощі цього процесу з 0 і мої мрії та цілі підштовхують мене вперед.Зараз мені майже 16 років, і вибір займатися цим був свідомим. Це не просто моє хобі чи забавка - це вже моє життя . Час покаже, що буде, але ніякі труднощі не зупинять мене зараз. Я люблю зіштовхуватись зі всіма проблемними ситуаціями, адже це моя точка росту та пізнання неймовірного світу.


Навіть у віці школярки я зробила важливий висновок, що істинність та значення не завжди можна виразити словами. Через бренд я намагаюся передати глибину своїх переконань, оскільки він дозволяє відтворити той емоційний інтелект, який не завжди доступний мовними конструкціями.Концепція бренду SADLIN полягає в поєднанні унікальності та жіночності, створюючи елегантний та вишуканий одяг для сучасних жінок.


Візуальний стиль бренду втілений в естетиці та розкоші, що знаходять прояв у витончених деталях, створюючи атмосферу гармонії та високого статусу.


Закохує з першого погляду нова summer collection 2024 "AZURE DREAMS"У кольорах, тканинах, деталях, моді, яку хочеться відчувати.


Небесний відтінок уособлює в собі елегантність, розкіш та вишуканість.

Він асоціюється з безкрайнім простором неба, з прозорою водою океану та блакитних хвиль, що піняться на березі, надаючи відчуття умиротворення.
SKY COLOR

Цей відтінок не лише заспокоює та врівноважує наші емоції, а й надихає нас на нові подвиги та досягнення. У світі мистецтва блакитний колір відіграє особливу роль.


SADLIN - це розповідь про жіночність, натхненну мистецтвом. Бренд, створений, аби кожна жінка відчувала себе особливою, закохуючись у життя.Comments


bottom of page