top of page
  • Фото автораBOMOND VIP

Український бренд L.N.GUFO. Про мистецтво шовкових аксесуарів

FILL YOUR HEART WITH BEAUTY

“Наповни своє серце красою”


Прекрасні слова, які стали початком знайомства редакції журналу BOMOND VIP fashion та українського бренду унікальних шовкових виробів L.N.GUFO.Заснований у 2019 році, двома рідними сестрами Лілією та Наталією, бренд підкорив серця модниць чарівною ідеєю створення витворів мистецтва, які можна носити.


Особливий тандем художниці та економістки став проявом красивої справи, що надихає.


Розповідь про жінку та творчу енергію, яка прикрашає повсякденне життя мовою шовкових хустин та аксесуарів. У ролі бізнес-леді чи дружини, мами чи подруги, доньки чи просто тому, що хочеться відчувати себе незрівнянно. L.N.GUFO - це про моду у мистецтві, про жінку у ритмі щоденних справ, у багатогранності життя та краси поза часом.“Ми хочемо, щоб ви поринули разом з нами в неймовірний квітучий світ природи України”.КОЛЕКЦІЯ "ЛІТНІЙ САД" дарує відчуття легкості, свободи і безтурботності, як у дитинстві.


Памʼятаєте? Коли на годиннику 9 ранку, початок червня, попереду ціле літо і здається ціле життя. Прогулянки квітучими рівнинами, садами та парками і ледь вловимий, теплий вітер у волоссі. Літо, яке запамʼятається назавжди. Спогади, які так ніжно і чуттєво знайшли своє відображення у шовкових хустинах та твіллі L.N.GUFO.
Створити трендовий образ, додати чарівності до простого повсякденного вбрання, або ж сяяти яскраво в особливу святкову мить. Цього разу український бренд руйнує кордони уявлення про мистецтво та запрошує вас у світ, де існує лише творчість, fashion та безумовна краса.
Comments


bottom of page